Faith Hill

Audrey Faith Perry

7,7
916 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Faith Hill

Co sądzicie o piosence do Pearl Harbor?
Moim zdaniem spokojnie dorownuje `My heart will go on` z Titanica.
Była naprawdę niesamowita i idealnie pasowała do filmu. Gdy tylko ją słyszę odrazu w oczach widze R&E&D. Świetny tekst i jeszcze lepsze wykonanie. Takie jest moje zdanie. {och jakie rymy}

Jakie filmy z Faith Hill polecacie?
Osobiście nie widziałam żadnego.
Zafascynował mnie jej głos, a aktorstwo chciałabym zobaczyć.

Pearlx3

Jak mniemam chodzi Ci zapewne o 'There You'll Be' ?
Jeśli tak to (można się ze mną nie zgadzać - proszę uprzejmie :)), subiektywnie muszę przyznać, że choć znam oba te utwory to bezapelacyjnie wolę Faith Hill z jej 'There...', aniżeli Celine Dion z 'My Heart....'. A tak na koniec gwoli żartu, to, niezależnie od tego, jak układałyby się kariery na niwie piosenkarskiej obu Pań to Faith Hill przy Celinie jawi mi się niczym Miss :) To, oczywiście żart, jednak czemu nie wzbogacić pięknego głosu naprawdę uroczą [opinia stricte subiektywna] urodą ? Patrząc po Jej filmografii 2 pozycje widziałem ('Żony..' oraz 'Dotyk anioła'), ale Ona sama jest wystarczającą zachętą by chcieć zobaczyć więcej, co też, w miarę możliwości, uczynię :)

cOOba

Jak dla mnie obie wokalistki (celine dion i faith hill) mają kawałek dobrego głosu :) uwielbiam zarówno my heart will go on z titanica jak i there you'll be z pearl harbor... filmu żadnego z nią nie widziałam, ale zamierzam sobie wypozyczyć stepford wifes.

Evelyn_8

Szczerze kocham te dwie piosenki nawet nie wiem którą bardziej ;D Mają swój urok i czar ;) Normalnie moge je słuchać bez przerwy;)

Pearlx3

Ja uwielbiam Faith Hill, jak i sam Pearl Harbor...i jest pewne podobieństwo do Titanica i Celine Dion, choć ten widok Evelyn (Kate Beckinsale) rządzi przy tej piosence <3 oba przepiękne filmy z fantastycznymi piosenkami ..Pearl Harbor bardziej do mnie trafia, jednak Titanic też jest kultowy ..

Pearlx3

Faith grała w nowej wersji Żon ze Stepford.

Pearlx3

Kocham tą piosenkę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones