George Clooney

George Timothy Clooney

7,7
38 485 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby George Clooney

Mam wrażenie że on się nie wysila zbytnio .... a Oscar za Oscarem. A przynajmniej nominacja za nominacją. Inni to chudną, tyją, strzygą włosy, katują się, wysilaj a on jakby od niechcenia regularnie macza palce w dobrych i nagradzanych filmach.

tekileczka

do swojego pierwszego oscara też przytył, nie pamiętam ile ...

DziurawaMarysia

już ci mówię, 7 kilo

tekileczka

No... sama odpowiadasz. Stara się. A aktorstwo to nie tylko fizyczna zmiana ciała

użytkownik usunięty
tekileczka

Najwidoczniej Clooney nie musi się tak poświęcać jak np.Anne Hathaway do Nędzników.On po prostu dobrze gra i to mu wystarcza.Lecz trzeba zauważyć,że nie jest tak jak reszta,która po Oscarze olewa swoją pracę i po tym gra tylko w jakiś szmirach,a to można uznać za zaletę. :D

khhhhmmm pozwole sobie przerwac, dla mnie jest nudnym aktorem, w jego rolach niema ani grania ani wcielania sie jakakolwiek postac, mozesz powiedziec jak ty bys go opisala? Dziewczynom podoba sie ten gogus wiec niech sobie go wezma bo dla mnie to wogule nie jest idea aktorstwa

użytkownik usunięty
Zywiec20

Hmmm...moim zdaniem nudny aktor,który nie ma talentu, nie utrzyma się na rynku. :)
Nie nazwałabym go "gogusiem",według mnie jest przystojny,ale wiadomo,że aktorzy muszą być i tacy jak i trochę mniej urodziwi,a dlaczego?BO LICZY SIĘ TALENT! Gdybyś poczytał trochę o nim dowiedziałbyś się,że jemu też nie było tak łatwo.Miał trochę gorsze role,wiadomo jak każdy aktor,ale zagrał też idealnie w wielu filmach i tych było dużo więcej.A taka wypowiedź skupiająca się na jego
urodzie pozwala myśleć,że mu trochę zazdrościsz :) (oczywiście żartuję :)).
Może nie nastawiaj się negatywnie w stosunku do niego,bo ci się twarz nie podoba.Nie oceniaj aktora po jednym filmie,zobacz więcej z jego udziałem,a może się przekonasz. :) Pozdrawiam.

Sa jeszcze znajomosci w branzy, fakt ze koles ma branie to taka angielska reklamowka :P niechodzi o twarz perse tylko o jego wyraz twarzy, to sie po prostu wie ze glowie ma ciagle siebie na pierwszym planie, widzialem conajmniej 4 role i niewidzialem w tym zadnego rodzaju aktorstwa :P O tej urodzie i zazdrosci niema co gadac bo ja w nim urody niewidze, z broda wyglada jak arab a dziewczyny raczej na takich nieleca XD No ale swiat uwaza go za seks bombe no i dobrze

użytkownik usunięty
Zywiec20

Cóż,widzę,że mamy o nim zupełnie inne pojęcie,więc nie będę Cię przekonywać ,bo to i tak nic nie da.Trudno :)
Mogę mieć tylko nadzieję,że kiedyś w przyszłości podczas oglądania jakiegoś filmu z nim powiesz: "Hmm,to naprawdę dobry aktor. " :D

Nie wstrzymuj oddechu ;D

tekileczka

Ciekawostka o "Syrianie",filmie za który Clooney dostał Oscara:
Aby zagrać Roberta Barnesa, George Clooney musiał przytyć 15 kilogramów stosując obfitą dietę makaronową. Nie zgodził się jednak na ogolenie głowy (Barnes był łysy) w obawie, że włosy już mu nie odrosną.

To chyba już wszystko wyjaśnia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones