George MichaelII

Georgios Kyriacos Panayiotou

9,0
25 ocen występów osoby
powrót do forum osoby George Michael

George Michael zapowiedział, że zamierza zakończyć karierę wokalisty. Podczas wczorajszej premiery dokumentu \"George Michael: A Different Story\", który został zaprezentowany w ramach Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Berlinie, 41-letni artysta oświadczył, iż chce przejść na emeryturę, a muzyka pop umarła.


- Szczerze wierzę, że istnieje dla mnie inne życie, od tego obecnego - powiedział Anglik. Zapytany, jakie są jego najbliższe plany, odpowiedział, iż być może zajmie się komponowaniem dla innych wykonawców. - Mam ambicję napisania naprawdę współczesnego musicalu, niekoniecznie do wystawienia na scenie, raczej do adaptacji filmowej - uchylił rąbka tajemnicy Michael. - Muszę znaleźć sposób na to, aby znów cieszyć się muzyką. Tak, jak było to kiedyś. Nie jestem już zainteresowany rywalizacją z Robbiem Williamsem, Willem Youngiem czy nawet Rachel Stevens - zażartował wokalista.

Trwający 100 minut film "George Michael: A Different Story" opowiada o życiu jednej z największych gwiazd muzyki pop - od rozpoczęcia kariery z grupą Wham!, aż do ostatnich solowych sukcesów. Twórcy przypomnieli m.in. moment aresztowania Michaela w Los Angeles w 1998 roku oraz śmierć na AIDS jego przyjaciela, Anselmo Feleppa. W obrazie artysta wypowiedział się również na temat śmierci matki oraz swojego negatywnego stosunku do wojny w Iraku.


christoph10

Jak to dobrze, że śpiewał dalej i jak smutno, że tak niewiele czasu mu zostało.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones