Gerard ButlerI

Gerard James Butler

8,1
35 040 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Gerard Butler

...przystojny, męski, dobrze zbudowany a nie lalusiowaty i sztuczny. Jako aktor - również
znakomity...

dejwid_filmweb

200% testosteronu!

dejwid_filmweb

Zgadzam się w 100% ! Czasami się rozpływam oglądając jakiś film z nim... Arghhh! ;>>

monicamoniaa

Właśnie takich powinno być więcej, tylko niestety jest ich chyba coraz mniej. Przy całej swojej męskości i testosteronie ma bardzo ładne oczu, takie łagodne i pełne ciepła - cały jest przeuroczy i męski zarazem.

Niebieskooka_3

A jak tymi oczami potrafi pokazać uczucia. Ech... szkoda tylko, że zapuścił znowu włosy. Czasem okropnie w nich wygląda, ale nie narzekam. Chce chyba wrócić do fryzury, którą miał w "Draculi" i "Timeline" :D

Karolina230

Mnie tam się podobał jego image w "Upiór w operze" :))

Kunni

Ajć. Ten to już był w ogóle cud, miód i orzeszki. ^^ tylko po oczach można było poznać, że to on.

Karolina230

Potwierdzam was miłe panie <3 On jest ideałem <3

lilly405

oj tak :)

dejwid_filmweb

kurcze...chyba tacy już są Szkoci xD on jest taki męski, przystojny, dużo testosteronu, głos niesamowity no ale myślę że potrafi być też romantyczny i taki do przytulania:) taki misiek :)

Natalia89

zazdroszcze aktorkom, które sie z nim calowały albo cos <3

lilly405

ja tak samo:) chciałabym mieć takiego faceta...ale to tylko marzenie...ideał!

Natalia89

chciałabym mieć takiego faceta jakiego zagrał w p.s. kocham cię ;D

dejwid_filmweb

Tak samo myślę :) Ideał faceta :)

dejwid_filmweb

taa męski to był Arnold Schwarzenegger , Sylvester Stallone lub Jean Claude Van Damme a ten butler to następna ciota który myśli że jest kimś zasłużone 1/10

Mati_JCVD

Ooo widzę, że inne zdanie od reszty. Cóż, tak też można...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones