Grażyna Szapołowska

7,2
13 499 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Grażyna Szapołowska
Assurbanipall

Bo tylko do takich scen ją chcieli angażować...Jako aktorka nie jest specjalnym fenomenem.

janet

zgadzam się, nie jest jakaś wybitna a większość pisze że Ochhh jakaż ona cudowna, najlepsza, klasyka. Babeczka ma już sporo lat, sporo ról zagrała to fakt, ale to czy aktor jest dobry nie zależy ilość a jakość. Mnie się jednak wydaje że filmy z udziałem tej Pani nie są powalające, kiedy gra mówi zawsze tak samo, z takim wielkim ,,ale'', i wydaje mi się nieco przemądrzała, to są moje odczucia więc fani nie złośćcie się:) pozdrowionka

Szmminka

Patrzycie na to jaka jest a nie na to jaką jest świetną aktorką a jest.! Po pierwsze Kieślowski nie wybrałby jako swojej aktorki słabej aktorki. Po drugie jak jest słaba to nie grała by cały czas w Narodowym. Po trzecie Janda (a ona się zna_ uważa że jest świetna. Więc proszę Was....w aktorstwie się nie liczy jaki ktoś jest tylko jakim jest aktorem a Grażyna jest aktorką przez wielkie A. Zepsuła sobie zdanie innym przez te sceny bo każdy mówi "o ona się tylko rozbierała i coś tam" nawet nie wiedzą jak się mylą. A żeby odważnie świetnie zagrać scene erotyczną lub rozbieraną też trzeba mieć talent a ona jest poprostu odważna.!

Assurbanipall

A ta berta jak jej tam... aha! K.Figura? Chyba cycami w każdym ze swoich filmów macha. Szapołowska przynajmniej wyglądała dojrzejże w tych scenach bo Figura to takie dziewczę do pukania było za młodu.

Assurbanipall

A jednak jest dopiero trzecia. ;)
http://nudografia.pl/Sceny_rozbierane_-_rekordzistki

Stranger

Ale Podium Jest :]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones