Hatsuo Yamatani

6,8
5 ocen gry aktorskiej

Ile lat ma Hatsuo Yamatani?

Ma 92 lata.

Kiedy urodził się Hatsuo Yamatani?

Urodził się 4 kwietnia 1934

Gdzie urodził się Hatsuo Yamatani?

Akita, Japonia

W ilu filmach zagrał Hatsuo Yamatani?

Zagrał w 31 filmach. Sprawdź w jakich tutaj.

W ilu serialach zagrał Hatsuo Yamatani?

Zagrał w 1 serialach. Sprawdź w jakim tutaj.

Czy Hatsuo Yamatani dostał Oscara?

Nie otrzymał Oscara.

Ile Hatsuo Yamatani zdobył nagród i nominacji?

Nie zdobył żandych nagród i nominacji