Heath Ledger

Heath Andrew Ledger

8,9
52 933 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Heath Ledger

i pomyśleć że minęła już dekada :(

DziurawaMarysia

Ciekawe ile razy w ciągu tych 10 lat znów by nas zachwycił? Podejrzewam, że każdą swoja kolejną rolą...Jakie role by przyjmował? Myslę, że może po Jokerze odważyłby się na więcej czarnych charakterów...Jestem strasznie ciekawa, jak poradziłby sobie z takową rolą (ale bez anturażu, jak w przypadku Jokera, czyli make-upu, i kostiumu)po prostu "zwykłej", czarnej postaci (psychopaty, porywacza etc)... Myślę, że po "Mrocznym rycerzu", poradziłby sobie w każdym gatunku...Niestety nie dowiemy się już odpowiedzi na te pytania...

malgorzataprusaczyk

Też się nad tym zastanawiam, po "Mrocznym Rycerzu" na pewno posypałyby się inne propozycje, gdyby nie to, że odszedł 10 lat temu, zyskałby wielką popularność. Lecz razem z jego śmiercią idzie też inna popularność - szacunek i podziw dla aktora.
Obojętnie, czym się teraz zajmujesz, Heath, my o Tobie pamiętamy! Pamiętamy! [*]

HelenaDepp

Tak pamiętamy, szkoda było miło oglądać filmy z jego udziałem.
Niektóre filmy można oglądać kilka razy, dobrze, że są...

malgorzataprusaczyk

to już 10 lat! nadal pamiętam ten podły wieczór, kiedy przeczytałam na FW że nie żyje... ależ szkoda, że już go nigdzie nie zobaczymy, myślę, że jeszcze nie raz by zachwycił tak jak rolą Jokera, chłopak potrafił zagrać wszystko i miał to "coś"!

DziurawaMarysia

Ostatnio ponownie obejrzałam "Zakochaną złośnicę". Gdy oglądam filmy z jego udziałem to nie mogę się uwolnić od tej myśli, że już go nie ma. A do dziś pamiętam jak go pierwszy raz zobaczyłam w australijskim serialu "Siódme poty", mogę powiedzieć, że to była "miłość od pierwszego wejrzenia" a w nią nie wierzę.

DziurawaMarysia

smutno :/

DziurawaMarysia

Szkoda człowieka świetnego aktora najlepszy Joker jaki mógł powstać jego następca Leto to śmieć jak dla mnie zchańbił role Jokera inni mogą się ze mną nie zgadzać mam to w DU*** niech spoczywa w pokoju ,,,,,

DziurawaMarysia

Jutro skończyłby 41 lat :(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones