Henry Fonda

Henry Jaynes Fonda

8,8
11 458 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Henry Fonda

Aktor bardzo dobry, ale co mnie zaskoczyło: pięciokrotnie żonaty. WTF?
Dla mnie z ludźmi czterokrotnie, pięciokrotnie żonatymi jest coś nie tak.
Pewnie prywatnie był bardzo trudnym człowiekiem.

użytkownik usunięty
hankamostowiak123

Albo nie szedł na łatwiznę i wybierał trudne kandydatki na żonę :-)

Albo był po prostu nieziemsko przystojny i mógł mieć każdą.. Sama bym go teraz wykopała z grobu i wyszła za niego.

NicOsobistego

raczej niewiele z niego zostało więc nie wiem czy wogóle warto kopać

kolarek

Och, cóż za PRZYZIEMNOŚĆ!

NicOsobistego

zostal skremowany :)

NicOsobistego

Pieknie powiedziane, podpisuję się pod tym postem wszystkimi kopytkami

NicOsobistego

Przystojny? W młodości był piękny niczym Alain Delon.

hankamostowiak123

Albo po prostu wiedział, że człowiek jest poligamistą i tkwienie w jednym związku całe życie jest wbrew naturze :D

godfather_7

Ta żona co się nie rozwiódł popełniła samobójstwo bo nie mogła znieść jego romansów z dużo młodszymi kobietami i właśnie w tym tkwi problem lubił młode kobiety a jak się starzały to je zostawiał.

godfather_7

Hmm... albo ssak gatunku ludzkiego jest poligamistą. Człowiek nie:P

hankamostowiak123

A być może miał szczególną (czytaj złą) relację z matką w dzieciństwie? ;] Właśnie czytam biografię Howarda Hughes'a, dlatego tak mi przyszło na myśl. Hughes nie był w stanie związać się na stałe z ŻADNĄ kobietą, miał romanse z niezliczoną ilością aktorek i żadnej z nich nie był wierny. Tak naprawdę widział w każdej z nich swoją matkę - one były tylko obiektami - i nieświadomie uciekał przed nią. W dzieciństwie go od siebie uzależniła i co tu dużo mówić - skrzywdziła. To była chora miłość. Ale dużo by o tym pisać...

hankamostowiak123

mistrzu, zgadzam się z Tobą wtf? ale ja pytam inaczej: po co się hajtać po raz 3,4,5,6, mówię, stary daj sobie spokój, facet nie nadajesz się do małżeństwa to nie odstawiaj weselnych szopek i żyj w konkubinacie

hankamostowiak123

Przede wszystkim aby być pięciokrotnie żonatym facetem w Stanach trzeba mieć kupę kasy. I pierwsza tajemnica rozwiązana. Reszta to poprostu życie:-)

hankamostowiak123

To co powiesz o Clincie Eastwoodzie?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones