Ian Somerhalder

Ian Joseph Somerhalder

8,8
11 007 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ian Somerhalder

Bardzo lubię tego aktora i nie za wygląd! (choc trzeba przyznac, że ciacho to z niego jest ^^)
w prawdzie widziałam go tylko w pamiętnikach wampirów, ale tą rolą mnie urzekł! Jest on moim ulubionym aktorem i to się nie zmieni! ludzie, którzy piszą, że nie ma talentu, że ludzie go lubią za wygląd to się mylą! Ma on urzekający charakter, osobowosc, czemu tacy ludzie nie chodzą po ulicach... ; c

Rovenna

Również go lubię :) Nie jest co prawda aktorem na miarę Oscara, ale gra nieźle. Osoby, które piszą, że jest pusty i tylko buźką się rozsławił są w ogromnym błędzie. Owszem serial "Pamiętniki wampirów" dużo się do tego przyczynił, ale co do tej "pustości" - facet z pewnością taki nie jest. Niedawno przeczytałam, że bardzo udziela się społecznie: udział w kampanii na rzecz młodocianych samobójców czy też działalność w jego własnej fundacji na rzecz zwierząt. Za serducho do zwierzaków ma ode mnie wielkiego plusa! I cieszę się, że są jeszcze ludzie, którzy choć mają zapewne kasy jak lodu, umieją to w dobry sposób wykorzystać. Tyle ode mnie :)

Rovenna

Ja również oglądałam z nim tylko Pamiętniki wampirów, trzeba przyznać, że jak na razie nie otrzymał jakiejś świetnej roli, dzięki której mógł by się wybić, raczej dotychczasowe role wyglądają na przeciętne, ale i tak uważam, że nie jest złym aktorem i osobiście bardzo go lubię.

Rovenna

Ja widziałam go w kilku rolach, poraz pierwszy gdy w kinach pojawł się film " Żyć szybko, umierać młodo", już wtedy utkwił mi w pamięci i jak tylko na ekranach pojawiły się "Pamiętniki Wampirów" zaraz wiedziałam, że to on. Uważam, że gra świetnie, doskonała mimika twarzy, spojrzenie, wyrażanie emocji. Ogólnie bardzo pozytywny odbbór ;)

verbena7

Moim zdaniem fajnie zagrał w "Sensation of sight" :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones