Ilona Ostrowska

7,2
9 872 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ilona Ostrowska

ludzie litości kto dopuścił do publikacji taki opis??
"Posiada również prawo jazdy"
Ten fragment mnie już po prostu zabił:D
Dziś raczej rewelacją jest jak ktoś nie ma. Poza tym czy w opisie nie powinny się znajdować jej dokonania zawodowe zamiast hobby, znaku zodiaku i prawa jazdy?
Czy tylko ja uważam, że jeśli ma być taki opis to już lepiej, żeby nie było żadnego?

hava

Dokładnie, kiedy przeczytałem fragment o Prawie jazdy to myślałem że spadnę z krzesła :D To brzmi jak tanie CV do baru mlecznego a nie opis..

lolop

przypomniało mi się

http://3.bp.blogspot.com/_hiv4yOK_JZ0/SjDfxsKeR4I/AAAAAAAAEIA/oFOwW4oCi-o/s1600- h/gallery-77640061-500x50

pawel94

Nie no, Twój link i "zwłoki na ogrodzeniu", pawel94 bije na głowę to "prawo jazdy"

użytkownik usunięty
hava

Ma brązowe włosy, zielone oczy i jest spod znaku bliźniąt - to brzmi jak praca domowa z języka obcego na temat "opisz swoją przyjaciółkę"...

"Zna podstawy języka rosyjskiego i średnio język niemiecki" ;D
opis to masterpiece!;D

catherinemusic

ale żeby ją dobić, w obsadzie "Dnia świra" była opisana: 'Pasażerka pociągu z "dupką w gruszkę" ' ;D
a to i tak mało, bo jedna z aktorek była nazwana: "Dziewczyna reklamująca sztuczne członki ", a inna: 'Dziewczyna reklamująca "wyciąg z fiuta" ' xD
to jest chyba jeszcze lepsze od "zwłok na ogrodzeniu" ;P

catherinemusic

Opis jest epicki. Brakuje tylko '' własnej oceny postaci '' i była by charakterystyka na polaka.

hava

polecam opis innej znamienitej osoby

http://www.filmweb.pl/person/Karolina+Pachniewicz-53925

hava

nabieram przekonania, że weryfikatorzy są pijani w czasie pracy : pp
(oj, przepraszam :

hava

masz racje hava, to jest zbyt banalne żeby było napisane, jakby nie wiadomo jakie duże osiągnięcie to było.

hava

mam wrażenie, że osoba pisząca biogram I. Ostrowskiej, miała dobre chęci, ale na tym się skończyło, niestety! Można napisać lepszy rydz niż nic, ale nie w tym przypadku. Biogram ten był sensowny gdyby wywalono informację m. in. o zielonych oczach, o znaku, itd.

hava

No cóż, witamy na Filmwebie :D
Następny etap to będzie "na śniadanie jada zwykle płatki z mlekiem i kajzerkę" ;)

ponder

część opisu się zdezaktualizowała!:-(! i to niestety bardzo!

hava

No dziwne bo wiadomo że baba za kierownicą... to szkoda gadać

kondzio969

no cóż..jaka aktorka taki opis, najwidoczniej nic więcej o niej nie dało się napisać

hava

Nic nie przebije biogramu Piotra Skargi. Można się zaczytać :)

hava

Masakra z tym opisem. Czy osoby, które tworzą strony aktorów, filmów na portalu, czasami czytają uwagi forumowiczów? Jeśli nie to może należy wysłać maila do redakcji z linkiem odnośnie tej strony? Chyba się pofatyguję...;)

zielonamila

Napisałam maila do jednej z osób z redakcji portalu:) Mam nadzieję, że moje sugestie nie pójdą w las. Pozdrawiam wielbicieli poprawności językowej:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones