Isabella Rossellini

Isabella Fiorella Elettra Giovanna Rossellini

7,4
5 768 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Isabella Rossellini
Shadow_dawnego_ggggggg

Troche podobna, ale Rossellini ma jednak szlachetną urodę. Kiedyś, w czasach "Blue Velvet" była piękna i coś jej z tej urody zostało. Natomiast Beata Szydło ma taką swojską urodę. W "Uchu presesa" (chyba tam?) było, że kojarzy się z domowym rosołem.

Kinematograf98

zmienić to zdjęcie, po co ma wprowadzać w bład

Shadow_dawnego_ggggggg

Nie żebym się czepiał, ale wyjaśnijmy - premierowa to żona premiera. Ty masz na myśli zapewne panią premier Szydło, już byłą panią premier. I zgadzam się, podobieństwo jest, a ja je widzę głównie w tym, że obie panie weszły w wiek dojrzały, nawet bardzo dojrzały, godnie nie próbując na siłę walczyć z czasem poprzez naciąganie, wycinanie, nastrzykiwanie itp. Dzięki temu wzbudzają zaufanie i nie kojarzą się ze starą puder damą, której już właściwie nic nie jest w stanie pomów, ale ona walczy, mimo że żadnych szans na zwycięstwo nie ma.

Mordechaj

Mordechaju, a to Ty miałeś ten awatar z tym panem w kapeluszu i z tymi długimi lokami śpiewającego coś tam? Czy może coś pomyliłem.

Shadow_dawnego_ggggggg

Nie. Ten awatar mam od kilku lat już, żebym miał inny sobie nie przypominam. A o co chodzi, bo mnie zaciekawiłeś? Ktoś z takim awatarem ci się naraził kiedyś i czaisz się na spuszczenie łomotu?

Mordechaj

Nikogo nie chcę bić!!!! Skąd ten pomysł?
No to są na FW dwaj Mordechajowie. Jeden to ty. A drugi to taki, co pod filmem ,,Obcy: Przymierze" pytał co przymierzy? Buty?

Shadow_dawnego_ggggggg

hehe, dobry ananas z gościa.

Mordechaj

WYMIENIAM NAJLEPSZE ANANASY: PO, PSL, Nowoczesnej, SLD, Razem, KOD, Obywateli RP, amerykańsko-izraelskiej stacji "Discovery Communications"-oddział na Polskę TVN, Polsat, niemieckiej grupy Bauer Media-RMF, Zet, Gazeta Wyborcza, niemieckiej grupy Ringier Axel Springer Media AG-Newsweek Polska itd
UPRZEJMIE PROSZĘ O PODAWANIE DALEJ LISTY ANANASÓW

Mordechaj

Widzisz Kolego. O tego gościa mi chodziło:
http://www.filmweb.pl/user/Mordechaj_Sauerland

Mordechaj

Premierowa, to żona premiera. A Bolkowa to kto to jest?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones