JJ Feild

John Joseph Feild

7,5
2 575 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby JJ Feild

Czy tylko mi przypomina od Toma pod pewnym kątem? :D Zwłaszcza w Austenland xd

anuul

Nie tylko tobie. Mniej więcej 50% komentarzy w internecie na jego temat jest o tym jaki jest podobny do Hiddlestona, Lee Pace'a, Jude'a Law albo młodego Michaela Caine'a.
http://40.media.tumblr.com/5258d58ee254685c22af134a28f5ecaa/tumblr_ngdj1oYZRY1ta fu2co1_1280.jpg
http://justjjfeild.tumblr.com/post/84637339226/weaponizedwit-thetorontokid#notes

HiddenStone

Super jakby wystąpili razem jako bracia, a Caine ich ojcem :D

anuul

...

anuul

Przez cały film zastanawiałam się, czy w Austenland gra Tom czy inny aktor. Podobieństwo zaskakujące ;)

anuul

ja tam jakos podobienstwa za bardzo nie widze :)

anuul

O tak. Jest bardzo podobny do Toma Hiddlestona. Oglądam właśnie serial "Turn", gdzie gra oficera brytyjskiego - i złudzenie jest ogromne.

anuul

Ja byłam święcie przekonana, że w Muszkieterach grał właśnie Tom - a tu taka niespodzianka! :D

anuul

Rzeczywiście podobny do Hiddlestona, ale fajniejszy, również pod względem charakteru. W ogóle od czasu tego medialnego romansu Toma z Taylor Swift, patrzę na niego inaczej. Nigdy jakoś nie byłam specjalnie jego fanką, ale darzyłam sympatią ze względu na podobieństwo do JJ Feilda. Ale teraz ten pierwszy wydaje mi się jakiś taki pretensjonalny. Za to JJ Feild uroczy, zwłaszcza w Austenland czy Opactwie Northanger. I ma świetny głos

anuul

zdecydowanie- oglądałam go w "Na koniec świata"- i byłam pewna że to Hiddlestone :))

anuul

Oglądając "Northanger Abbey" byłam przekonana że to on dopóki nie przejrzałam obsady po obejrzeniu :D Chyba jest nawet przystojniejszy od Toma, ma to coś, można się rozpłynąć.....

anuul

Zgadza się. Zobaczyłem go w filmie "Trzecia gwiazda" i byłem święcie przekonany, że to Tom Hiddleston.

anuul

Dokładnie, jak zobaczyłam go w Kapitanie Ameryce to strasznie przypomniał mi Hiddlestone'a :)

anuul

Potwierdzam. Oglądam właśnie Krainę i bardzo podobny do Toma :)

anuul

Widziałam go w "Uśmiech Etruska" i przez cały film jedno skojarzenie: Tom Hiddleston :D

anuul

Takie typowe brytyjskie rysy ma

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones