Jackie ChanI

Kong-sang Chan

8,2
21 944 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jackie Chan

Jackie Chan to geniusz w każdym calu. Oczywiście chcialbym żeby dostał w koncu oskara I uznanie Akademii za trud, wysiłek I profesjonalizm jaki wkłada w każdy film ale nie koniecznie bo wiadomo jak ocenia Akademia. Co innego jakby był wiadomo jakiego pochodzenia. Jackie Chan to Legenda za życia I nikt I nic tego nie zmieni. Geniusz w sztukach walki i genialny humor, stworzył niepowtarzalny gatunek filmów. To takie połączenie Bruce'a Lee i Jima Carreya w jednym.

skyter

Także społecznie angażuje się bardzo. Jest filantropem, który pomaga tym najbardziej potrzebującym i się z tym nie kryje. Moim skromnym zdaniem, żadna nagroda nie odda tego, co Jackie Chan przez wiele lat dał od siebie.

karoman4

Dokładnie jestem tego samego zdania. Poza tym to wydaje sie że to mega pozytywny facet. Gdzie sie nie pojawi to wzbudza ogólną sympatie innych.

skyter

Bo taki jest. Pooglądaj sobie wywiady z nim, na youtube jest tego pełno. Jest bardzo zabawnym, wesołym człowiekiem. Do tego też śpiewa. Ma wiele płyt na swoim koncie. Większość piosenek będących czołówką bądź endingiem filmów są wykonywane przez niego. Słynne "Hero Story" z "Policyjnej Opowieści" zgarnęło nawet jakieś chińskie nagrody. No i cały kunszt i angaż w kaskaderce oraz szkoleniu młodych ludzi na kaskaderów. O tym też oglądałam reportaż. Od siebie polecam ten film dokumentalny, w którym Jackie opowiada o swojej pracy z kaskaderami i jak ich dobiera. http://www.filmweb.pl/film/Jackie+Chan%3A+Moi+kaskaderzy-1999-104754

A tu Jackie opowiada o sobie, swoich początkach w świecie filmu, czyli jak to parzył kawę dla twórców i o całej drodze po szczeblach kariery. http://www.filmweb.pl/film/Jackie+Chan%3A+My+Story-1998-124949

karoman4

Pooglądam :) Jesteś dziewczyną? Kurde poważnie jeszcze nie spotkałem dizewczyny czy kobiety która by uwielbiała kino kopane czy sensacyjne :) Szacunek.

skyter

Tak, jestem dziewczyną, która lubi kino kopane, akcyjniaki, Norrisy, Schwarzeneggery, Rambo i tego typu strzelanki. Sporo hiciorów obejrzałam, drugie tyle jest przede mną, w tym "Scarface", którego plakat masz w avku (choć muzykę znam z GTA3). ;)

skyter

Właśnie spotkałeś drugą dziewczynę ltóra lubi takie kino

skyter

Fajnie, że są kobietki, które lubią Jackiego Chana, sam nie spotkałem jeszcze żadnej, która by Go lubiła. Dla mnie Jackie to absolutny numer jeden wśród aktorów. Tyle pozytywnych emocji nie wzbudził we mnie żaden inny aktor. Żałuję, że nie załapałem się jakieś 2-3 lata temu na Jego wizytę we Wrocławiu. Jak na Niego patrzę, to serio widzę czyste, pozytywne emocje. Na tym świecie mogłoby być więcej takich osób, to byłby on zdecydowanie piękniejszy :)

Maniaks

No to ja dorzucam się jeszcze do wielbicielek kulturystyki i kina kopanego. Chociaż czasami masz ochotę kopnąć pana jednego z drugim za instrumentalne podejście do płci pięknej :)

karoman4

'Moi kaskaderzy' należą do filmów otwierających oczy. Nawet, jeśli wysiaduje się wszystkie napisy końcowe u pana.

skyter

No i doczekałeś się

skyter

Jackie to legenda i również gwiazda kina sztuk walki z czasów retro. Bardzo dużo "chińskich" filmów "karate" z nim było i są to miłe wspomnienia z dzieciństwa.

skyter

Nic dodać, nic ująć

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones