Janusz Gajos

Janusz Jerzy Gajos

8,5
66 864 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Janusz Gajos

ogladal kos ten spektakl "Norymberga"??? Ostalowska dobrze grala ale Gajos to jest arcymistrz polskiego kina:) niezapomniany Janek Kos a potem m.in Gross z "Psów"swietny znakomity:)Gratuluje mu formy i zycze jeszcze lepszych rol niz do tej pory:)

miedzianobrody

ja widziałem, ciekawy spektaklt teatru tv

miedzianobrody

ja widziałem, ciekawy spektaklt teatru tv

miedzianobrody

Dawno nie widziałem tak genialnego przedstawienia. Gra Gajosa jak i Ostałowskiej była świetna. A samo przedstawienie jest bardzo oryginalne, i w zadziwiający sposób przedstawia mechanizmy SB. Genialny scenariusz. Jak ktoś bedzie mieć okazję to obejrzeć to gorąco polecam!!!

miedzianobrody

Absolutna rewelacja. Oglądałem dzisiaj już 2 raz. Genialny spektakl.

miedzianobrody

Yeah! Norymberga była wspaniała. Tylko szkoda, że był to spektakt telewizji. Powinni nakręcić taki film ;)

miedzianobrody

Arcydzielo Arcydziel. Kopara na ziemie i szacunek!

korporant

w Norymberdze większość powala na kolana a szczególnie strona aktorska Gajos Arcymistrz a Ostałowska dotrzymywała mu kroku!!!! Ten i Śmierć rotmistrza Pileckiego są moimi nr 1 jeśli chodzi o Teatr TV

miedzianobrody

Tak, zgadzam się! Bardzo dobry spektakl. Mam do Was pytanie. Jaka są wasze ulubione spektakle TV?
Moje typy: "Piękna Pani Seidemann", "Klucz" i od niedawna "Norymberga"
pozdrawiam

kura_7

Ponownie obejrzałem ten spektakl.Jest świetny,to jeden z moich ulubionych.Gra aktorów jest...kapitalna.

miedzianobrody

Ja też oglądałam ten spektakl.Super jest spektakl "Ławeczka"z jego udziałem oraz nie pamiętam tytułu taki spektakl w którym grał wyśmienicie diabła.Polecam!!!

miedzianobrody

W Norymberdze Gajos jak zwykle trzyma klasę. Co tu dłużej mówić.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones