Jason Statham

Jason Michael Statham

8,3
84 185 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jason Statham

Czy tylko ja zauważyłem, że Statham to jest taka młodsza wersja Bruca Willisa. Jakoś zawsze mylę tych aktorów przez wygląd i podobieństwo ról.

Grabka23

Podobienstwo ??!! nie porównuj mi tu Stathama mega seeeksownego gościa z przeciętnym Willisem ;) !

czarnulkaaaaaaa1989

Bo Willis ma już swoje lata, obejrzyj pierwszą częściej Szklanej Pułapki, to będziesz miała [CENZURA] na jego widok. Poza tym, machnąłby Ci portfelem przed oczami i już byś zapomniała o swych " poglądach ". Pozdro. :D

hitman4334

no ok ma swoje lata, nie uważam że jest brzydki, nie o to mi chodziło, ale że daleko mu do Stathama:) widzialam I czesc i mokro nie miałam ;) a widzisz Statham jak dla mnie jest jak wino- im starszy, tym seksowniejszy ...;) a portfel pfff mogłabym Jasona nawet utrzymywać :D nigdy nie robił na mnie wrażenia dobytk materialny.. ;) pozdrawiam :)

użytkownik usunięty
Grabka23

Jak można pomylić Stathama (JEDNA ROLA-MAN) z Brucem Willisem. Znajdźcie mi JEDEN GŁĘBSZY FILM ze Stathamem.
Jeśli pobijecie Łzy Słońca, ewentualnie 12 Małp. Przyznam wam rację.

Nie mówiąc już o Szósty Zmysł :D
Ale fakt faktem, jak kiedyś dawno temu, oglądałem z dziewczyną (ona tak nie była na bieżąco z aktorami) film pt "Komórka" i pojawił się Statham, była przekonana, że to właśnie Bruce Willis. Jeżeli chodzi o mnie to ja raczej bym ich nie pomylił.

Grabka23

Eeeee.....co za durne porównanie......Jason jest lepszy :)))))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones