Javier GutiérrezI

Javier Gutiérrez Álvarez

7,3
1 923 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Javier Gutiérrez

Aktorem jest świetnym, ale to co robił w " Czerwonym Orle ", zapamięta we mnie fajnego
faceta, co humorem i mądrością nie grzeszy, sprytnie posuwający się w różnych sytuacjach.
Wpadał przez samego siebie w k łopoty, zawsze przyjaciele go ratowali, ale jest giermkiem orła, i to go dowartościowało w pomocnych chwilach dla bliskich i potrzebujących.

potwierdzam :)
Zauważyłam pewną zależność - jak Satur idzie za potrzebą - zawsze coś znajdzie i rozkręci akcję ;)
Tworzą razem bardzo fajną drużynę :)

użytkownik usunięty
monica veronica

To fakt, potrzeba Satur'a czasem szuka zaczepki, zadzenia, a czasem ratuje zycie napotkanych osób,
jego humor składa się doskonale z akcją Aguila :)

Nie wyobrażam sobie kogoś innego w tej roli

użytkownik usunięty
monica veronica

Nikogo innego - tak doskonale przystosowany do tej roli ie ma :)

Bez niego film i serial byłyby nudny a tak to jest chodź humor i jego teksty nie raz są zarąbiste :)

użytkownik usunięty
stokrotka251

Haha.. no pewnie, dlatego Satur jest najbardziej humorystyczną postacią w filmie i serialu, to taki odstęp pomiędzy dramatem, intrygą, i kacją, zawsze jest czas na humor....jakże ciekawy :)

No dobrze powiedziane :) :) :)

użytkownik usunięty
stokrotka251

A dzięki, ty też masz rację :)

A dzięki :) :)

użytkownik usunięty
stokrotka251

A proszę racja, to racja :)

Jak zwykle masz rację :) :)

użytkownik usunięty
stokrotka251

I ty też masz rację :)

użytkownik usunięty

Ostatnio widziałem go w innej roli, trudno się było przyzwyczaić że to nie Satur z AR :)

No ja go na razie w żadnym filmie nie widziałam poza serią AR nie widziałam :)

użytkownik usunięty
stokrotka251

Ja tylko w jakimś innym filmie, ale tylko przez chwilę ogolony jak tyłek niemowlaka......

Nie wyobrażam sobie go takiego jakoś mi ciężko :) :)

użytkownik usunięty
stokrotka251

ja też nie wyobrażałem do czasu gdy go zobaczyłem...mieszane uczucia :)

:) :)

użytkownik usunięty
stokrotka251

jednak nic go nie pokona z roli jaką mu przysługuje Satur :)

no tak masz rację :)

użytkownik usunięty
stokrotka251

Humor i mieszanie się w kłopoty, najlepszy pomocnik w historii filmowych pomocników....

No dobrze mówisz najlepszy jakiś spotkałam oglądając różne filmy :)

użytkownik usunięty
stokrotka251

No właśnie :)

No nie ma co się oszukiwać :)

użytkownik usunięty
stokrotka251

Niezbita racja :)

No tak :)

użytkownik usunięty
stokrotka251

Moim zdaniem rola życia jaką mu przypisuje :)

Oj tak tak :) :) Masz racje :)

użytkownik usunięty
stokrotka251

I ta kasowa pod względem humoru, bo tylko w tym filmie tak jest, wszędzie gra ważniaka...

A to dobrze że mu się trafiła choć 1 tak rola :)

użytkownik usunięty
stokrotka251

Oh, wspaniale, bo reszta szczerze mówiąc nudna jak flaki z olejem :)

No tak masz rację oglądałam kilka filmów z innymi aktorami to też tak mieli :)

użytkownik usunięty
stokrotka251

No chyba każdy, raz jest super rola, a raz beznadziejna :)

Oj tak masz rację :)

użytkownik usunięty
stokrotka251

Chociaż ta gorsza rola, czasem sprawia lekką niechęć do aktora, że wybrał akurat ją....

No też tak miałam raz :)

użytkownik usunięty
stokrotka251

Ale dla kasy, warto się poświęcić dla gorszej roli :)

No tak a jak się ma jej za dużo to bierze się role żeby ino zdobyć kasę.... :) :)

użytkownik usunięty
stokrotka251

Otóż to, otóż to !

Każdemu jest mało jak ma mnóstwo kasy che więcej i więcej :)

użytkownik usunięty
stokrotka251

Albo sława dobija do głowy...dlaczego inni ćpają i piją, jak mają kasę z aktorstwa...

Oj tego ja nie wiem jak ja bym miała to w końcu spełniłabym swoje marzenie....

użytkownik usunięty
stokrotka251

Ja też, ale wiadomo, każdego korci do nowych rzeczy, ale i są tacy ludzie - aktorzy którzy nie nadużywają alkoholu czy narkotyków, niestety są mniej popularni....

No tak ale niestety to ich wina sami taki wybór wypierają... My na to nic nie poradzimy....

Ja mam ciotkę co miała zaraz po ślubie odłożyć papierosy ale tego nie zrobiła dopiero jak zaszła w ciążę to powoli przestawała palić a teraz już chyba skończyła nawet nie wiem bo nie widziałam jej jak przyjechała ze szpitala ;)

użytkownik usunięty
stokrotka251

Szkoda tylko że nie liczą się z fanami....

U mnie pali ojciec, palił dziadek, przez papierosy stracił życie, wujek, i prawie wszystkie ciotki w rodzinie.....ja się brzydzę cygarami śmierdzą i zabijają, nie wiem do końca co w tym przyjemnego.

No niestety :) :)

U mnie mało pali osób w rodzinie (tak około 7-8) dawniej palił dziadek i tata. Ja tak samo nie na widzę papierosów i nie znoszę ich zapachu i szkoda mi tylko kuzynki co się nauczyła palić jak poszła do zawodówki...

użytkownik usunięty
stokrotka251

Szkoda ,mi wogule ludzi którzy palą, w końcu będą żałować.....zobaczysz :)

Mi tez szkoda...

Ja jej mówiłam co robi i tak dalej ale mnie nie słucha prosiła żebym nikomu nie mówiła z rodziny to nie mówię... obiecałam jej więc milczę...

użytkownik usunięty
stokrotka251

Nawet ludziska nie zdają sobie sprawę z tego jak siebie mordują papierosami, przecież to wywołuje nieuleczalne choroby, tyle się o tym mówi, ale oni swoje.....ojciec się tylko tłumaczy tym że z papierosami jest tak jak z oddychaniem, a przecież oddychać trzeba :)

Wiadomo jak ktoś się uzależni to wymyśli wszystko żeby tylko obronić się... :) :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones