Jean-Michel Jarre

Jean-Michel Andre Jarre

7,8
64 oceny muzyki
powrót do forum osoby Jean-Michel Jarre

No to jest wspaniały muzyk... Zaczełam słuchać jego muzyki dopiero po koncercie w Gdańsku, na którym niestety nie byłam :( Ale teraz to mój ukochany muzyk...jego utwory zwalają z nóg...i on sam też... Uwielbiam go :*.
A WY? Co o nim sądzicie???

olcia_8

Ma oryginalne i niezastąpione utwory... Wykreował swój styl do tworzenia muzyki... Dzięki niemu możemy teraz słuchać nowoczesne gatunki jak: techno, house, hip-hop, r'n'b, funk itp.
Jest: jedyny, niepowtarzalny i niezastąpiony... Ale Tiesto i tak rządzi ;)

olcia_8

SłUCHAM GO JUż OD BARDZO DAWNA JEST MOIM ULUBIONYM MUZYKIEM JEST DLA MNEI PRAWDZIWYM AUTORYTETEM!!! PS.POZDRAWIAM CIę:):):):)

olcia_8

Brawo Olciu !!!

Gratuluję Ci odkrycia geniuszu JMJ !!!
Polecam Ci jeszcze muzykę dwóch innych artystów tworzących muzykę na równie dobrym poziomie tzn MIKEa OLDFIELDa i VANGELISa.

Dla mnie ta ``trójca`` to wyznacznik doskonałości absolutnej, prawdziwy HIGH END.

Zdradzę Ci jednak że jeśli miałbym zabrać ze sobą na odludną wyspę dyskografię tylko jednego z nich - wybrałbym muzykę OLDFIELDa.
GORĄCO POLECAM !!!

olcia_8

Brawo Olciu !!!

Gratuluję Ci odkrycia geniuszu JMJ !!!
Polecam Ci jeszcze muzykę dwóch innych artystów tworzących muzykę na równie dobrym poziomie tzn MIKEa OLDFIELDa i VANGELISa.

Dla mnie ta ``trójca`` to wyznacznik doskonałości absolutnej, prawdziwy HIGH END.

Zdradzę Ci jednak że jeśli miałbym zabrać ze sobą na odludną wyspę dyskografię tylko jednego z nich - wybrałbym muzykę OLDFIELDa.
GORĄCO POLECAM !!!

MACHO_3

MIKEa OLDFIELDa i VANGELISa też znam :) Ale i tak Jean Michel jest dla mnie...największym MISTRZEM i autorytetem :)

olcia_8

"Brawo Olciu !!!" - to i ja przyklasnę ;) Brawo, brawo, brawissimo ;) Przy fali śmieci, którymi jesteśmy zalewani przes stacje muzyczne i radio wielu ludzi jest skazanych na muzyczny syf, szczególnie młode umysły.

24h_7d___fAFiK__

Tak... dziś w radiu słyszymy tylko Feel... No tak... stacje muszą zaspakajać te wszystkie młode osoby ograniczone do kiepskiego tekstu o miłości, nad którym nie trzeba się zastanawiać... A muzyka to nie tylko słowa, to dźwięki, które przy dobrym współgraniu tworzą coś niezwykłego... Jarre potrafi je połączyć tak, że wychodzi coś naprawdę wyjątkowego...

olcia_8

Ooooo z tym to się zgodzę jak najbardziej!

_____ReVolution_____

No więc serdecznie zapraszam na www.jmjmania.fora.pl

olcia_8

http://www.youtube.com/watch?v=_IM4kd_tZPM

Powyżej droga OLCIU masz odnośnik do przepięknego motywu muzycznego ze wspaniałego filmu DOKTOR ŻYWAGO (1965r.)

Moim zdaniem to najpiękniejszy lejtmotyw muzyki filmowej wszechczasów i właśnie z powodu tego utworu stawiam go ponad wszelkimi dokonaniami jego syna - JMJ.


Mam nadzieję że Ci się spodoba, no i oczywiście polecam Ci również film!
Niezwykle piękna i poruszająca epopeja... Ehh, dlaczego dziś nie powstają już tak wspaniałe dzieła!!!

MACHO_3

Jarre to geniusz! Absolutny mistrz elektroniki! Mam prawie wszystkie jego płyty! Jego muzyka jest cudowna, za każdym razem jak słucham jakiegoś utworu to słyszę coś innego, za każdym razem odkrywam ją na nowo. A jeszcze 1 grudnia byłam na jego koncercie w Warszawie, mam jego autograf i jest cudownie!!!

A Vangelisa i Oldfielda też kocham! i jeszcz Kraftwerk i Klusa Schultza!!!

Elektronika rządzi!!!

PS: mam 14 lat ;)

teoandtea

Zgadzam się z tobą.Muzyka Jarre'a to prawdziwa orgia dzwięków,można ją słuchac bez końca.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones