Jennifer Ehle

Jennifer Anne Ehle

7,3
7 455 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jennifer Ehle

Meryl Streep. W "Królu rzeki" to już wyglądała jak jej młodsza wersja. :))
Mam nadzieję, że gra podobnie, bo jak na razie to w dwóch filmach ją widziałam tylko. Podobała mi się...

KROPKA

Gra swietnie, ale z urody...zupelnie inna. Moim skromnym zdaniem ladniejsza :)

natalia_chomik

A w filmach gra fajnie
zapraszam na mojego bloga
http://ehleifirthdumaiuprzedzenie.blog.onet.pl/

KROPKA

Nie ty jedna ;) jak pierwszy raz ja zobaczylam to przez chwile myslalam ze to Meryl Streep :)

KROPKA

Zgadzam się w 100%! W "The Greatest" myślałam, że mam złudzenia albo, że tak dobrze Meryl zrobili :)

bumru

tak , bardzo podobna i też ma ogromnie dużo uroku , jak moja ulubiona MERYL :)

kiniakiller

a myślałam, że to tylko mi przypomina Meryl. Bardzo dobra aktorka, świetnie oddaje emocje.

KROPKA

O tak! Wcześniej znałam ją z uwielbianej "Dumy i uprzedzenia", gdzie była jeszcze młodziutka, ale wczoraj oglądałam w TV "Córkę Russellów". Od pierwszej chwili, gdy ją zobaczyłam, widziałam w jej twarzy Meryl. Co więcej, zagrała tam naprawdę świetnie, a jej niektóre gesty i mimika także przypominały mi kochaną Meryl Streep. Dzięki temu podobieństwu zwróciłam na nią szczególną uwagę, ale to że mnie zafascynowała mogę przypisać jedynie jej talentowi i ogromnemu potencjałowi.

e_jastrzab

ale w czarnych wlosach bylo jej o niebo lepiej...

e_jastrzab

w Corce Russellow w ogole jej nie poznalam...fenomenalna aktorka

KROPKA

Byłam zdumiona jak jest podobna do Meryl Streep po obejrzeniu "jak zostać królem".. oby też trafiały jej się tak dobre role i oby jak najwięcej !!!!

KROPKA

rzeczywiście jennifer ehle bardzo przypomina meryl streep.
muszę nadmienić, że jest w jej twarzy coś świetlistego, co powoduje, że chce się ją oglądać. zawsze, kiedy pojawia się na ekranie, uśmiecham się

raven46

Ja myślałem, że jest córką Meryl gdy oglądałem ją w "Contagion" :D

InsideOut

To samo miałam przy tym samym filmie. Aż sprawdziłam teraz w obsadzie na filmwebie, czy to nie jedna z jej córek.

KROPKA

Bez kitu, za kilka lat to Meryl jak nic :]

KROPKA

Zgadzam się!!! Z zaskoczeniem odkryłem, że pociąga mnie ten typ urody:PPPP Chociaż Pani Jennifer moim zdaniem jest ładniejsza :D

Gruntowny

Po krótkich przemyśleniach doszłam do wniosku że obie te aktorki pomimo tak podobnej urodzie można odróżnić wdziękiem :) Meryl to kobieta z klasą, poważana, szanowana, przyciągająca, władcza, doniosła; zaś Jennifer to typ kobiety niewinnej, słodkiej, namiętnej, uroczej i "błyszczącej wnętrzem".

KROPKA

Mnie również przypomina genialną zresztą Meryl Streep-życzę jej tyko świetnych ról:)

KROPKA

kurde oglądając ją w filmie "Wróg numer jeden" mam przed oczami Meryl z filmy" Co sie wydarzyło w Madison Country"

KROPKA

klon streep, myślałem, że to córka

MaX_20

Dołączam się do większości. Wróg numer jeden. Myślałem, że to jakaś rodzinka Meryl.

boomas

te same rysy.w wrogu nr jeden myslalem ze to Meryl w jakies odmlodzonej charakteryzacji

KROPKA

wczoraj pierwszy raz obejrzałam "Duma i uprzedzenie" i pierwsze, co powiedziałam, to właśnie to, że jest podobna do Meryl :P Ma podobne rysy i niekiedy nawet mimikę :)

Aleksandratopor

Dokładnie! Ja też. Dlatego weszłam na jej forum sprawdzić, czy ktoś to też zauważył

KROPKA

Mnie bardziej przypomina polską aktorkę- Hannę Dunowską. Nawet pieprzyk mają w tym samym miejscu, tyle że po przeciwnej stronie.

KROPKA

The Forger 2014 z Travoltą, podobieństwo do Meryl nie do wiary!

KROPKA

właśnie oglądałam Wróg numer jeden i w scenie w której Jessica ma związane włosy od razu pomyślałam - Meryl Streep :) nie wiem czy to przez ich kości policzkowe czy może nos..bardzo podibne.

KROPKA

Obejrzałam pierwszy odcinek "Dumy i Uprzedzenia" w przeświadczeniu, że oglądam młodą Meryl Streep :D

KROPKA

zdecydowanie podobne - teraz oglądam ja w Czarnej liście - kopia meryl streep

KROPKA

Myślę tak samo...normalnie Meryl Streep :0

KROPKA

Też chciałam to napisać :) Obejrzałam ją wielokrotnie w 'Dumie i uprzedzeniu', ale kiedy wczoraj obejrzałam 'Contagion. Epidemię strachu' w ogóle jej nie poznałam! Mimiką i rysami twarzy przypomina mi Meryl Streep jakiś czas temu (np. W 'Julie i Julia', gdzie tez miała brązowe włosy). Ale nie poznałabym, że to Elizabeth Bennet!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones