Joanne KellyII

[{"id":6,"name":"actors","above5p":true,"career":{"name":"aktorka"},"ranking":{"name":"Ról aktorskich","link":"/person/ajax/roles/129584/6","url":"/ranking/person/actors/female"},"rating":{"count":260,"rate":6.923076923076923,"desc":"ocen","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":22,"name":"guest","above5p":true,"career":{"name":"gościnnie"},"ranking":{"name":"Występów gościnnych","link":"/person/ajax/roles/129584/22","url":"/ranking/person/guest"},"rating":{"count":33,"rate":6.9393939393939394,"desc":"oceny","profession":"gry aktorskiej"}}]
6,9
260 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Joanne Kelly
 • Cóż za okropna aktorka - taka sztuczna i sztywna lub sztucznie wyluzowana. Miny, które robi, przyprawiają mnie o mdłośći. Gra w "Magazynie 13", miejscu różnych cudów, jest tam stałym pracownikiem, a dziwi się, jakby nigdy nie widziała niczego dziwnego. Wyłupia oczy, jakby miały jej wyjśc na wierzch. A ta nadmuchana górna warga i rozdziawiony dziób, ma być sexy?! W jej wypadku to porażka. Nie dziwię się, że ma w dorobku tak mało filmów!

  Zdegustowana.

 • EWalk Ma za to na koncie więcej kasy niż Ty - zazdrośnico jedna. I zapewne jest szczęśliwa w życiu.

 • Mariusz_760301 "Ma za to na koncie więcej kasy niż Ty - zazdrośnico jedna. I zapewne jest szczęśliwa w życiu."
  typowy polaczek co musi pojechac innym .

 • lukedevilmeister Skoro nazywanie rzeczy po imieniu nazywasz pojechania po kimś - to ok.

  Mam inne podejście do takich spraw, bo może chociaż jedna osoba otrzymawszy informację zwrotną nt. swojej zawistnej natury, otrząśnie się z tej głupiej przywary.
  To już będzie coś. Tym bardziej, że takie posty same się o takie traktowanie proszą, bo skoro ktoś nie umie odróżnić gry aktorskiej pomiędzy filmami - to, uważam, że to już ogromna tragedia tej osoby.
  I to śmieszne podsumowanie o dorobku filmowym - aktorka ma kasę, więc nie musi chałturzyć po innych serialach. Swego czasu Gillian Anderson czy Amanda Tapping - też grały tylko w jednym serialu - litości!

  Stąd taki a nie inny mój, powyższy, post.