Jodhi May

7,2
7 477 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jodhi May

I taka miała być. nie była to rola w której mogła się wykazać, ale była ważna dla filmu i Jodhi moim zdaniem doskonale się z tego wywiązała

elmtree

Niesamowita ostatnia scena z jej udziałem : kto widział to spojrzenie prosto w kamerę ten raczej go nigdy nie zapomni....

abigail_

...i już nie taka niewinna w "Flashbacks of a Fool" ;)

Smokey

ja zakochałam się w niej po obejrzeniu "Tripping the Velvet" - od pierwszego ujęcia! Po prostu ten cudowny uśmiech, aahh!!!
Cała jest boska!
tu, w tym teledysku też ;) http://www.youtube.com/watch?v=6ABniEx20dc

Mini_5

Zgadzam się z wami. Świetna aktorka. nie ma porównania z amerykańskimi. Jest jedyna w swoim rodzaju ;-)

abigail_

zgadzam się, ma w spojrzeniu coś tak niesamowitego, takie silne przyciąganie, tego się wprost nie da opisać ale czuje się to całym sobą

elmtree

Ostatnia scena z jej udziałem wymiotła. Zapamiętam ją na długo.

elmtree

Nie wykazała się nazbyt w roli Alice, bo i większość scen z jej dialogami została wycięta z filmu (; Podobno była nawet scena pocałunku Alice z Uncasem, ale i to zostało wycięte z filmu, aby relacja tych dwoje nie była taka oczywista (czytałam to w wywiadzie z Jodhi albo Ericiem, raczej ta druga opcja).

feroe

bardzo żałuję że nie mogłam obejrzeć sceny pocałunku Alice z Uncasem, to była piękna, niespełniona miłość... ile bym dała żeby zobaczyć tą scenę <3

Gab_97

Najbardziej po obejrzeniu Ostatniego Mohikanina żałowałam, że oboje umarli. Była między nimi taka cudowna, delikatna miłość. Niby oczywista, ale nie oczywista. Nadal uważam, że gdyby Uncas poczekał na swojego ojca i brata oboje by przeżyli. Niestety tak się nie stało i dzięki temu ich związek pozostanie w naszej pamięci na bardzo długo. Ja osobiście nigdy nie zapomnę sceny, kiedy Alice rzuca się w przepaść i te kilka sekund tuż przed - deszcz, muzyka i to jej spojrzenie. Aż naszła mnie ochota by znowu obejrzeć ten film... ;)

feroe

No i zle zrobili ze wycieli ta scene pocalunki, ja osobiscie czuje niedosyt jesli chodzi o pokazanie tego ze miedzy Alice a Uncasem cos bylo :(

feroe

Ech a ja czekałam na ich pocałunek.

elmtree

piękna rola w mohikanie
i ona sama piekna

elmtree

uważam, że jest stworzona do ról Alice w "Ostatnim Mohikaninie" i Elizabeth Jane w "Burmistrzu Castelbridge" (2003 r)
jest wspaniała!... delikatny urok, na pierwszy rzut oka - wcale nie ślicznotka,a światło, scena, zbliżenie oczu, uśmiechu, spojrzenie spod kapelusza... - daje siłę i piękno jej bohaterkom - są piękne bo unikatowe! silne, dumne, niepokonane w przeciwnościach - zazdroszczę jej tych ról!!
a Jodhi gra lekko, jakby się urodziła w tych postaciach!
i choć nie są to role pierwszoplanowe, to rzucają na kolana!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones