Joel Goldsmith

Joel King Goldsmith

6,8
124 oceny muzyki
powrót do forum osoby Joel Goldsmith

Wydaje mi się że było by bardzo źle gdyby taki krążek w ogóle nie ukazał się na rynku. mamy rok 2008 a film ukazał się w kinach w 1993 czyli jak łatwo policzyć fani filmu czekają już 17 lat na to aby posłuchać sobie genialnej kompozycji z tegoż filmu tegoż kompozytora... Joel Goldsmith.

Więc pragnę złożyć możliwie jako pierwszy petycję w tej sprawie do pana Goldsmitha o przemyślenie mojej petycji. myślę że to będzie strzał w dziesiątkę. Gdy tylko pojawi się na polskich półkach w sklepie...nie ważne jaką cenę nam pan zaoferuje z przyjemnością ją kupię i wstawię na pułkę z moją pokaźną kolekcją innych soundtracków.:)
Z poważaniem...;)
Proszę się wpisywać jeśli ktoś jest za;)

TOMASZ26

widze temat jednak bez przyszłości, a soundtrack faktycznie zapadł w pamięc bo go słysze w głowie mimo iz film widziałem pewnie z 15 lat temu :) coż trzeba siec przeszperać :)

fajura

Kapitalna kompozycja. Ta harmonijka ustna i saksofon...

fajura

https://www.youtube.com/watch?v=0-saUzpCCEE
przeszperane, w pewnym sensie.

TOMASZ26

Odświeżę temat, chociaż tyle czasu minęło. Ogólnie rzecz biorąc, nie tylko Drzewo Jozuego. Ostatnio obejrzałem Gwiezdne wrota Arka prawdy i soundtrack rewelacyjny. Ma ten pan wyczucie. Aż dziw, że tak pusto w temacie tego kompozytora filmowego

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones