John TravoltaI

John Joseph Travolta

8,3
38 643 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby John Travolta

W latach 70. Travolta był związany ze starszą od niego o 18 lat Dianą Hayland. Trwał przy niej podczas jej walki z rakiem piersi - już będąc z nim przeszła mastektomię najpierw jednej, potem drugiej piersi. Ukochana Travolty zmarła w jego ramiona w 1977 r., w wieku 41 lat.

To bardzo rzadko spotykana informacja, przemilczana nawet w jego życiorysie w Wikipedii. A bardzo ciekawa i dająca pogląd na niego jako człowieka, przy z tamtych lat.

gomi

Skąd ta informacja?

gomi

może to przyjaciółka była,przecież cały hoolywood wie,że jest gejem

dj_carlos

To że umie tańczyć od razu musi znaczyć, że jest gejem?

Robaczek_12

Boże! Nie osmieszaj się ..przecież to prawie tak oczywiste ze 2+2=4 i nie pokazuje mi jakiś debilnych porównań ze twierdze iz jest gejem tylko dlatego ze umi tańczyć..po czytaj trochę o nim bo widzę ze jesteś strasznie zapózniona w informacjach z jego życia..

dj_carlos

Ogar dupę! - to po pierwsze.
Po drugie informacje o jego rzekomych homoseksualizmie są kompletnie wyssane z palca! wiesz co to takiego plotki? Plotki mogą zepsuć życie, ośmieszyć zwykłego człowieka a co dopiero gwiazdę Hollywood...
Facet ma żonę i dzieci a ty pier..że jest gejem.
Dodam też, że dzisiaj homoseksualizm jest tak "popularny" i tak powszechny( szczególnie na zachodzie) że wiele gwiazd już miała swoje coming outy i się tego nie wstydzi.

Robaczek_12

Słuchaj nie takim tonem co może?! to ty sama pier...ze gejem nie jest.. I sama ogarnuj dupe jak kompletnie nie wiesz..plotka buhaha..żałosne to wszystko co z tego ze ma zone i dziecko nie slyszalas nigdy ze dużo homo żyje w takich związkach właśnie po to by wszyscy mysleeli ze są hetero(choc zgaduje ze nie po twojej inteligencji haha)o ile kwestia tożsamości seksualnej Toma cruise'a czy Kevina spacey nie jest taka do końca oczywista i mogą uchodzić za plotki..to o tyle sprawa z traolta to zupełnie co innego..jest tajemnica poliszynela ze cały Hollywood wie o jego preferencjach seksualnych np.kirstey alley co grała z nim w "i kto to mówi" .poza tym były przez zdj jak w parku całował się z obcym gościemobsciskiwal no może tego nie widzialas ..i jak to wyjasnisz? .a co do tego na końcu o tym coming outach.to przecież nie wszyscy są tacy sami przecież gdy Travolta zaczynał swoja karierę to nikt wtedy się jeszcze nie ujawniał a jak widać juz wtedy chciał być gwiazdą..Ps.jesteś hipokrytka bo sama probujesz mnie temperowac(w bardzo nie kulturalnych słowach ale widocznie taka natura twoja XD)a z drugiej sama się do mniwyslawiasz nie Milo...Żegnam!

dj_carlos

Jedna sprawa jeszcze jednym z powodów dla których został scjentologiem było właśnie to ze mieli go właśnie wyleczyć z homoseksualizmu.nwm czy akurat to prawda ale cos na pewno w tym może być xd

dj_carlos

Nigdy się nie przyznał, że jest gejem także spier....swoje plotki możesz podarować dewotom spod bloku. Jasne ściemniaczu, ma żonę- hetero drugi za to jak ma, to jest przykrywką IDIOTA! Te zdjęcia w parku to był zwykł fotomontaż i każdy już o tym wie tylko tacy zacofańcy jak ty nie. Zawsze w Hollywood znajdą się tacy co chcą popsuć karierę innym jakimiś plotkami tak jak teraz Angielinka robi Bradowi..Od zawsze kochał się w kobietach i był z innymi kobietami, więc daruj sobie te marne prowokacje.
Nara!

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
dj_carlos

Sam na mnie naskoczyłes w pierwszym poście także.
Haha jaki troll...żeby ci żyłka nie pękła lamusie.
I ostrzegam, że groźby są karalne nawet jak jesteś anonimowym.
Panuj nad agresją albo idz do psychiatryka psycholu! Nie wiem jak taki cżłowiek może funkcjonować w normalnym życiu.
Będę pisać gdzie i co będe chciała masz problem to sam nie odpisuj skoro ci to tak przeszkadza.
Nara uju j....any kijem w d..ę xD Call to Travolta haha.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
dj_carlos

Nie rozumiem czemu mam cie nie wyzywać skoro ty to robisz nagminnie do tego pierwszy zacząłeś.
Traktuj innych tak jak chcesz być traktowany dupku! i naucz się kultury - w internecie ona też obowiązuje a z takim chamem jak ty nie ma co "ładnie się odzywać" śmieszne..
Przestań mnie wyzywać od dziw*i kumasz? czy mam się postarać o blokadę na twoje marne konto? chcesz tego?
Nie będziesz mi rozkazywać czy mam coś pisać czy nie. Nie pasuje sam nie odpisuj i spadówa!
Haha na wygrane w odbijaną piłeczke to możesz się bawić w przedszkolu a nie z dorosłym człowiekiem.
Jesteś zbyt znerwicowany i zdesperowany by odczytać w powiadomieniach ze ci odpisałam i nie odpisać, nie panujesz nad sobą i tyle świrze.
Hah dostosowałam nie zamierzam się do niczego stosować, taki pionek jak ty nie będzie mi wyznaczać reguł. Chyba pomyliłeś portale.

Robaczek_12

czemu się nie dziwie..jak to fajnie czuć się strona dominujacą :-) ...to twoje marne konto pójdzie do blokady bo Jake może zglosze pierwszy nie pomyslalas o tym idiotko ze takimi słowami mnie do tego popchniesz? Twoja hipokryzją nie ma granic? Kultura ? a co sama na mój temat piszesz za stanów się nad tym załosna mała istoto! a znad dwóch to ty mi do piet nie dorastasz frajerko wiec wiesz...a jeszcze mały pokaz twojego kretynizmu w kwestii odbijania piłeczki...gdybyś była normalna osoba zignorowalabys mnie nie dlatego bo ci kazalem tylko dlatego zeby pokazać ze skoro jestem taki jakimnie opisała to sama z SB powinna taka osobę zignorować bo ty mi powiedz czemu w takim razie ty ze mną dyskutujesz nadal skoro uwazasz się za lepsza? jak się okazuje to ty odbijasz pałeczkę ciągle bo ciągle ty mi odpisujesz

dj_carlos

Ps.jak chcesz wiedzieć dlaczego na poczatku tak się do CB odezwalem to ci napisze ale na priv..bo to wiadomość tylko dla cb

dj_carlos

Skoro uważasz się ze jestem taki miało być *tam pod końcówkę zdania o ile wogle będziesz wiedziała w którym miejscu co nie jest takie oczywiste haha

dj_carlos

Ty się wpierw zastanów nad swoją pisownią xd
Nie, gdyż ja już się z takimi nie patyczkuje...już nie jedno konto zablokowałam.
Każesz ignorować a sam tego nie robisz...coś tu się nie łączy z twoją logiką i według twojej teorii musisz być kretynem bo nie umiesz zignorować - zgadza się.
Ja ci odpisuję i odbijam piłeczkę a ty nie - spoko, no jakoś sama ze sobą nie piszę jakbyś nie zauważył hah.

Zacytuję :"Boże! Nie osmieszaj się .." "i nie pokazuje mi jakiś debilnych porównań""jesteś strasznie zapózniona w informacjach z jego życia.."
To teksty z twojej pierwszej odp do mnie. I ty się dziwisz, że odpisałam ci tak a nie inaczej? Po swoich tekstach nie powinieneś nikomu zarzucać, że nie umie dyskutować skoro sam tego nie potrafisz i się wkurzasz od razu już przy pierwszym poście.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
dj_carlos

A po co na pw? tu mi napisz stąd nawiązałam do twojej pierwszej wiadomości być mi na nią tu odpowiedzał a nie po privach.
I przestań wyzywać bo doigrasz się! zobaczysz.
Sam się wkur** sz i nakręcasz. Jesteś zwykłym dzieciakiem który konwersacje traktuje jako "wygrana, albo przegrana" haha. Ja teraz piszę "masz mi nie odpisywać" więc się do tego dostosuj kuwa bo jak nie to jesteś kretynem a ja ci mogę odpisywać z czystym sumieniem kumasz? - logika dzieciaka
Tak jak powiedziałam, na wielu trolli trafiłam i wielu zablokowałam albo mieli po prostu zakaz pisania po forach.
"co wolno wojewodzie to nie Tb smrodzie" - dokładnie z nas dwóch ty wychodzisz tu na dzieciaka( smroda)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
dj_carlos

Nie, setna wypowiedz a ty nadal obrażasz i jesteś agresywny! Zero jakiejkolwiek dyskusji z tobą.
Jeśli ty uważasz moje zachowanie za dziecinne, to ciekawe za kogo ty się masz haha xD Nawet nie umiesz normalnie odpisywać, tylko piszesz jak nakręcona maszyna wiecznie jedno i to samo...żadnych odniesień DO NICZEGO!
Nie, mojego by nie zablokowali, gdyż to ja zgłaszam i to ty pierwszy na mnie naskoczyłeś do tego nie umiesz nawet teraz przestać mnie wyzywać, także...serio nadal uważasz, że blokada ci się nie należy?

Robaczek_12

Ty tez mnie obrazasz jakbys kurde nie widzialaś co sama pisalaś na mnie juz pamięć szwankuje!z Tb tez dyskutować się me da !.ja się uważam za normalnego a przynajmniej bardziej dojrzałego od CB haha XD a moje odniesienia jednak były do czegoś! i znowu gadasz jak ze ja pisze ciągle to sama gdy tym czasem jest zupełnie odwrotnie.a z tym kontem to nie Strasz nie Strasz bo się zesrasz haha poza tym twoje by tez poszło juz bym sposób znalazł...haha

dj_carlos

Ps.Stop! znowu miałem identyczna sytuacje ze najpierw pojawił się ODP tu twoja na poście(na która odpisalem) a dopiero potem pojawiła mi się ta twoja bardziej pojednawcza wypowiedź na priv.wiec uwzglednij to bo niechcrm się kłócić z Tb XD.a twoja wiadomość na priv zauwazylem jak juz napisałem i wysłał em ten post wyżej ...wiec mowie zrozum

dj_carlos

Ok. Tylko odniosę się do tego, że ja nigdy nie obrażam bez powodu jeśli wpierw ktoś nie obrazi mnie pierwszy, albo pierwszy na mnie nie naskoczy xd

Robaczek_12

Ps.tekst Boże! Nie osmieszaj się ..sam w SB nie jest obrażający .a od mojej pisowni to się odpi*rdol bo akurat pisze bardzo dobrze w porównaniu do zdecydowanej większości osób co spotykam na różnych portalach

dj_carlos

Dobrze? to sobie poczytaj swoje posty..

Robaczek_12

mam nadzieje ze przeczytasz wiadomość co się zaczyna od słow"Ps.Stop!.poniżej pierwszej wiadomości co ci wysłalem no chodzi mi byś nie podpisała na ten post bo na tym drugim wyjasniam wszystko bo znów byłyby kłótnie nie potrzebne haha

dj_carlos

dj carlos

Nie widziałem na tym fromu jeszcze większego wsioka niż ty, te twoje "CB" "xD" i ta twoja ortografia w połączeniu przeklinaniem i wyzwiskami i jeszcze te poczucie wyższości i przekonanie o swojej wygranej to naprawdę coś wybornego do czytania. Na prawdę jesteś jakby ostrzejsza wersja Tiger "haker" Bonzo.
Proszę powiedz że nie jesteś zwykłym trollem. Czułbym rozczarowanie gdybyś powiedział że to ustawione, a dawno się tak z kogoś nie śmiałem w internecie.

Kubson85

słuchaj debilu my się z robaczkiem znamy(mam ja w znajomych u SB) wiec odpowiem ze oboje się tak bawilismy a ty jesteś kosmicznie głupi ze tego nie zajarzyles...jesteś rozczarowany prawda przetrzyj teraz łzy husteczka bo BD ci teraz potrzebne haha !

dj_carlos

Będą mi łzy potrzebne :P ? Ale ty śmiesznie piszesz :D ? Zdałeś maturę z polskiego czy jeszcze przed tobą ?

Kubson85

haha no to ty tez mnie rozbawiasz trollu ;p oczywiście to ironia ale nwm czy skumales.zgaduje ze nie bo ty matury na pewno nie miales pewnie w podstawówce jeszcze jesteś ...nara ;p

dj_carlos

nwm ? skumales? haha ale z ciebie wariat :D

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
dj_carlos

a co kogo obchodzi kto z kim śpi ? więc dla mnie plotkowanie o preferencjach seksualnych innych osób jest niesmaczne ,

Kubson85

Dobrze ze ktoś mi tu napisał i miałam okazje zobaczyć ten komentarz wyżej DJ Carlosa gdzie ja się niby z nim bawilam :D Wszystkie plotki na mój temat dementuje hab :)

Robaczek_12

EJ no robaczku nieoklamuj ludzi co XD...wszyscy wiedza ze się kochamy <3

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
dj_carlos

Zresztą wszyscy co widzieli nasze rozmowy widzieli ze jak ja cos napisałem to ty mi zawsze odpisywalas a skoro na ostatnie moje nie odpisalas świadczy wyraźnie ze jak pisalem powyżej to ty oklamywalas ludzi mówiąc ze to plotki bo wogle się do tego nie odniosłaś a znając CB na pewno tak byś zrobilas co jest widać wyzej.ok to tyle dla prawdy trzeba ludzi informować

Robaczek_12

słuchaj, ja jestem bardzo sceptyczny wobec takich informacji iż jakiś celebryta jest homoseksualistą, bo podobno połowa polskiego sejmu jest homo, a druga połowa to ich kochankowie. Jednak z Travoltą to mnie przekonali. Nie dość że ciągle się faceci skarżą iż ich molestował, to pogrążają go zdjęcia pocałunków z opiekunem nieżyjącego już jego syna. Słuchaj, nie wmówisz mi że to był taki męski pocałunek na powitanie.
A to że ma rodzinę, to żaden dowód. Travolta nie miałby kłopotu z zastąpieniem żony młodszą dziewczyną. Mimo to młode pięknisie go nie interesują. Woli zdradzać żonę z młodymi chłopakami.
Nie znaczy to jednak iż z T. Cruisem jego trwający przeszło 30 lat homoseksualny związek to musi być prawda, bo co do Cruise to uważam jak powiedziałem powyżej. Póki co nie ma na to żadnych dowodów.

Shadow_dawnego_ggggggg

No to dowody w sumie są, więc romansuje sobie z facetami, ale jednak chyba do kobiet też go ciągnęło, przynajmniej kiedyś? Może jednak jest bi, ale teraz bardziej do facetów go ciągnie?

maria_88_3

tak, ciągnie wilka do lasu

Shadow_dawnego_ggggggg

A w lesie pełno młodych chłopców.

Robaczek_12

Trawolta jest biseksualny, przyznal sie do swojej biseksualnosci w wywiadzie, ktorego udzielil... Jest genialnym aktorem, a to kim jest prywatnie to wylacznie jego sprawa.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
camakal

twój stary też i nikt z tego afery nie robi...

camakal

Kretyn z ciebie

banania5

pierdzę ci na chleb

Robaczek_12

Przecież wszyscy wiedzą, że to gej, a ty się ośmieszasz będąc tak naiwną i wykłócając się na temat, o którym nie masz pojęcia i sposobem, w jaki atakujesz użytkownika za to, że napisał o Travolcie, iż jest gejem. Nawet gdyby nie miał racji, to naucz się odzywać od innych z szacunkiem.

Tak samo było z Kevinem Spacey'm. Lata plotkowano, że jest gejem i co? Sam się niedawno przyznał. Czytaj między wierszami. A stwierdzenie, że przecież się nie przyznał świadczy o tym, iż jesteś ograniczona umysłowo.

Mowiacy_do_reki

Ty mnie pouczasz jak się odzywać, a sam odzywasz się jak cham? Trochę hipokryzja. To znaczy, że Travolta ma być taki jak Kevin? Bo ludzie plotkuja? Proszę Cię....Żałosne już robi się to, jak każdy facet uważany jest za geja, bo np umie się ubrać, lubi modę, bądź umie tańczyć i robi inne rzeczy które niewiadomo dlaczego zostały przypisane tylko kobietom...

Robaczek_12

O, znowu to robisz. Nie masz argumentów, to zaczynasz wypisać, że ktoś odzywa się po chamsku. Twoja stała taktyka. Jak ktoś ośmieszy twoją głupotę, to zaczynasz go wyzywać od chama. Ja w żaden sposób wobec ciebie chamski nie byłem. Napisał ci wprost i ostro, co myślę o twoim zachowaniu i widać nie potrafisz przyjąć krytyki, ale nie dziwi mnie to, widząc, jak zaatakowałeś tamtego użytkownika. Sama się ośmieszasz, zachowujesz się jak buc, atakujesz innych, a potem żalisz się, że ktoś cię potraktował tak samo i wyzywasz od chamów. Biedna umysłowo jesteś.

Hipokrytką to jesteś ty i to widać z twojej dyskusji. To ty wmawiałaś głupoty w stylu - umie tańczyć, to gej? Podczas gdy on niczego takiego nie napisał. Potem napisałaś, że jakieś informacje są wyssane z palca. A skąd ty to możesz wiedzieć? Jak widać większość tych wszystkich plotek się potwierdza, tylko trzeba mieć trochę oleju w głowie, a to że ty jesteś zwyczajnie ograniczona, to nie nasz problem i nie wariuj, że ktoś cię obraża.
To ty pisałaś do niego - ogar dupę. Kto jest chamem? Nie będę cytował reszty, bo nie mam tyle czasu, żeby kompleksowo zajmować się twoją dziwną osobą. Nie musisz sobie wierzyć w to, że Hollywood jest tyle gejów, ale dlaczego atakujesz innych? Tak zakochana jesteś w Travolcie, że każdy, kto stwierdzi, że to gej jest twoim wrogiem? Sam ogar d...

Widać, że generalnie masz problemy z myśleniem. Najpierw stwierdziłaś, że użytkownik nazwał Travoltę gejem, bo umie tańczyć, a teraz twierdzisz, że miał pisać, iż skoro Kevin jest gejem, to to jest dowód, iż Travolta też jest. Puknij się w łeb.

Nikt nie pisał o modzie, o tańczeniu. Sama sobie to dopisałaś, żeby innych dyskredytować. Zresztą Travolta nie ubiera się jak gej. Co ty więc wypisujesz?

Jesteś straszną smarkulą, do tego narcyzem. Wszystko wiesz lepiej i do każdego skaczesz, jeśli burzy twój świat. Pisanie, że ktoś do czegoś się nie przyznał, to świadczy o twojej głupocie i naiwności. A po co geje mają się do tego przyznawać? Mało miałaś przypadków gejów, którzy się ukrywali? A no tak, mało. To znaczy ty nie znasz takich, bo nie znasz widocznie tematu. Może najpierw o czymś poczytaj, a potem się ośmieszaj.

O Kevinie też latami, długimi latami spekulowano, plotkowano i też pojawili się tacy fanboje, tacy negatorzy, że przecież nigdy się nie przyznał. Potem się okazało, że to prawda. Dopóki ktoś nie wyjdzie przed kamerą i nie powie - tak, zrobiłem to - to będziesz takiego kogoś bronić. Bo ty potrzebujesz oficjalnego oświadczenia. I atakujesz każdego, kto napisze inaczej. Na zasadzie, żeby znaleźć kogoś, kogo można zaatakować. Szkoda czasu nawet na znajomość z takimi ludźmi, bo co ty możesz komuś ciekawego zaproponować ze swojej strony, skoro jesteś taka przetrącona? Jesteś zwykłą dziwaczką i tyle. Niewartą uwagi. I jeszcze sama wymyślasz, co pisali twoi przeciwnicy, a potem się dziwisz, że ktoś ciebie traktuje bez szacunku.
Nic nie wiesz, a udajesz wszechwiedzącą.

Mowiacy_do_reki

Nie chce mi się tego wszystkiego czytać. Czuję ze masz do mnie jakiś personalny problem, więc radzę pokazać swój prawdziwy Nick, a nie pisać anonimowym, "nie znanym". Nikogo nie atakuje, sam na mnie naskoczyles...mam cytować? Chyba raczej nie, bo wymieniliśmy raptem jeden post w którym stwierdzasz dobitnie, ze już nie pierwszy raz ktoś sprawił ze jestem głupia hah. A z Carlosem przecież się kochamy, więc radzę Ci spuścić powietrze i odreagowac nie atakując mnie, bo to i tak ci nic nie da....jestem już za stara na takie forumowe prowokacje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones