Johnny FlynnIII

Joe Flynn

7,7
2 975 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Johnny Flynn

Tworzy naprawdę piękne piosenki, moim zdaniem oczywiście :)

malaika_freespirit

pełna zgoda! Zobaczyłem go w świetnym Song One i - tak jak po "Once" - tonę w Youtube, odkrywając świetnego muzyka na te porąbane czasy.

malaika_freespirit

a to znasz? https://www.youtube.com/watch?v=VLO7dNtFxJk - elktryczna gitara, ale też i trąbka!!!

andrzejesz

Dzięki, nie znałam tej piosenki! Moim absolutnym faworytem wśród jego piosenek jest "After Eliot", ale praktycznie wszystko, co tworzy jest magiczne. Pamiętam, że po obejrzeniu trailera z jego udziałem rzuciłam się do wyszukiwania i od tego czasu nie mogę się oderwać od słuchania. I po "Once" miałam tak samo- od razu ruszyłam po soundtrack :)

malaika_freespirit

Nie wszystkie mi się podobają, ale uwielbiam te: Lost and Found, Country Mile i oczywiście Einstein's Idea

malaika_freespirit

Johnny ma piękny ciepły głos. Oby więcej śpiewał w filmach. W "Emmie" świetnie wykorzystano jego zdolności.

malaika_freespirit

Piosenka, którą napisał do (genialnego zresztą) serialu „Detectorists” to jeden z moich utworów życia! A wykonanie na żywo „The Water” z Laurą Marling - ach i och. W sumie dopiero teraz się dowiaduję, że Johnny jest aktorem pełną parą.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones