Jonathan Rhys Meyers

Jonathan Michael Francis O'Keefe

7,9
12 394 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jonathan Rhys Meyers

Jak dla mnie to on ma w sobie coś przerażającego... Boję się go :O

Sztuczny_rarytas

Ten facet ma w sobie coś przerażającego?
http://images2.fanpop.com/image/photos/10700000/JRM-jonathan-rhys-meyers-1076504 8-200-320.jpg
A gdzie tam ;)

Madame_7

Oczy ma przerażające nadal :D

Sztuczny_rarytas

http://celebritynewsandstyle.com/wp-content/uploads/2011/06/jonathan-rhys-meyers -suicide-attempt.jpg piękne niebieskie oczy. A, że czasem zrobi coś takiego http://i.iplsc.com/jonathan-rhys-meyers/000126O6JR9Y4QA8-C317-F3.jpg oj tam oj tam

Sztuczny_rarytas

On jest super. Mimo, że w ogóle nie wygląda jak Valentine bo ten miał czarne oczy i blond włosy to bardzo dobrego wyboru dokonał reżyser. On jest świetny w roli czarnych charakterów.

Sztuczny_rarytas

Nigdy nawet tak nie pomyślałam O.o. Może oglądałaś go w jakiejś roli, gdzie był nieco przerażający, np. w "Dynastii Tudorów" ? Jak dla mnie jest uroczy :D

Sztuczny_rarytas

Nie bój się. Nie przerzuca Cię.

Magic1997

Przeru.cha

Sztuczny_rarytas

Dlaczego przeraża???
Ja tego nie widzę ... no, chyba że oglądało się o jeden raz za dużo Dynastie Tudorów: Henryś VIII był nieco przerażający

agawa87

Może i masz trochę racji - oglądałam Dary Anioła - troszkę ciarki przeszły

Sztuczny_rarytas

Też mam takie odczucie co do niego :D coś szalonego ma w oczach :D

Sztuczny_rarytas

Mnie też :) Jak jest opening do "Dynastii Tudorów" i takie ujęcie, kiedy widać tylko część jego twarzy i tak się obraca, to wygląda jak jakiś szatan XD Coś szatańskiego ma w oczach i wyrazie twarzy :)
Ale to nie zmienia faktu, że jest na mojej liście najprzystojniejszych aktorów wszech czasów. Wystarczy spojrzeć i już się omdlewa xD

Sztuczny_rarytas

Przerażający to on jest najbardziej w ekranizacji Gormenghast BBC, jako Steerpike. No i we 'Wszystko Gra' też jest dośc przerażający / odrażający

Sztuczny_rarytas

Mnie nie przeraża jako "całość". Nie lubię jego spojrzenia. To zimne, cyniczne i puste oczy. I w żadnej jego roli to się nie zmienia. On już tak ma. Ostatnio odświeżyłam sobie "Inkarnację" - idealnie pasował do swojej roli! Jest brzydki i sprawia wrażenie wiecznie niezadowolonego. Po prostu - zły człowiek.

użytkownik usunięty
lilo_10

Oj, tak. Ma lodowate spojrzenie.

Sztuczny_rarytas

Rozumiem Cię bo mam dokładnie to samo. Przez to odechciało mi się oglądać Tudorów. XD

Sztuczny_rarytas

Jak można się bać obcych nieznajomych ludzi ?
To jakieś nowe zboczenie ?

Sztuczny_rarytas

Też podobnie go odbieram i się go jakoś "boję", i -pomimo iż bezsprzecznie jest zdolnym aktorem, nie lubię przez te jego oczy na niego w ogóle patrzeć. Serio. Myślę, że on ma z sobą problemy i to wielkie i to właśnie się w jego oczach odbija, wszakże wiadomo iż oczy są zwierciadłem duszy...

koto_podobna

No ma - jest alkoholikiem i chyba ukrytym gejuszkiem. Żonie przy małym dziecku po pijaku wśród pasażerów groził rozwodem, bo mu zwróciła uwagę, że jest nagrzany i zachowuje się jak menel. Ostatinio jeździł po pijaku po LA - odpowiedzialny tatuś nie ma co...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones