Jorge GarciaI

Jorge Fernando Garcia

8,0
4 146 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jorge Garcia
Nieprzekupny

ha! mnie też to zastanawiało...wiele drobiazgów w Lost było niedopracowanych...trudno uwierzyć,że wszystkie środki do higieny osobistej znaleźli we wraku samolotu....np maszynki do golenia czy kremy do depilacji :)

irlandia28

to jest jeden z wielu ludzi którzy dali mi do zrozumienia ze falszywe stwierdzenie to "od jednego batonika sie nic nie stanie" teraz to zjem batona i godzina cwiczen z bieganiem zeby nie doprowadzic sie do tego stanu co jorge

Nieprzekupny

Mnie niezmiernie frapuje, jak prali i prasowali ciuchy, że wyglądały jak nówki. :-)

maciek_z_katowic

Ech, widać, że facet. :D Prali normalnie, początkowo zapewne w oceanie albo potoku, a potem w bunkrze. Aby było wyprasowane wystarczy równo rozwiesić na sznurku. :)

Regray

eh, widać, że kobieta xD

Nieprzekupny

Nie wiem czy zauważyłeś iż co chwila wpierniczał ? Dharma wysyłała na wyspę jedzenie, a on raz nawet schował dla siebie niezłe zapasy xD Dodatkowo nie cały czas siedział na wyspie. To były tylko 2 miesiące? Potem przecież uciekł z resztą z wyspy no i znowu żarł :)

Nieprzekupny

To akurat jest wyjaśnione w jednym z odcinków.

Nieprzekupny

Przypuszczam, że nawet gdyby nic nie jadł to by nie schudł. W ostatnim odcinku jest odpowiedź.

lesiu234

nie ma żadnej odpowiedzi, są tylko różne teorie

Nieprzekupny

dlaczego*
nierozwiązaną*

Nieprzekupny

Spacja po przecinku!!!!!!!!!!!!!!!!111111111111111stojedenaściekuhwo

Nieprzekupny

To zostało wyjaśnione w 2. Sezonie :)

Nieprzekupny

E... jeżeli znasz finał "Lost" to wiesz czemu...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones