Julie GrahamI

[{"id":6,"name":"actors","above5p":true,"career":{"name":"aktorka"},"ranking":{"name":"Ról aktorskich","link":"/person/ajax/roles/8481/6","url":"/ranking/person/actors/female"},"rating":{"count":145,"rate":7.006896551724138,"desc":"ocen"}},{"id":22,"name":"guest","above5p":false,"career":{"name":"gościnnie"},"ranking":{"name":"Występów gościnnych","link":"/person/ajax/roles/8481/22","url":"/ranking/person/guest"},"rating":{"count":6,"rate":7.833333333333333,"desc":"ocen"}}]
7,0
145 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Julie Graham
  • Nikt oprócz mnie jej nie lubi?

• Teleboy Wiem, że to portal filmowy, a nie "żurnal", ani wybieg, ale choć kompletnie nie znam Jej dokonań to swoim licem przyciągnęła mnie do siebie od razu ;-). Nie pozostaje nic jak coś obejrzeć spośród Jej dokonań (jak się da).

• cOOba Bardzo słuszna decyzja! Pozdrawiam!

• cOOba Myślę, że fakt że to nie jakiś portal modowy to nie ma jakiegoś istotnego znaczenia. Bo przecież tak samo filmweb nie jest jakimś portalem publicystyczno-politycznym, co i tak nie przeszkadza robić z niego często forum politycznego na stronach różnych aktorów i twórców, którzy zdecydowali się publicznie ujawnić ze swoimi zapatrywaniami.

• Teleboy Akurat właśnie jest ona w moim typie urody. A dlaczego jest trochę średnio znana, gra głównie w produkcjach BBC a nie miała okazji pokazać się w jakimś znanym hicie. Na przykład "Mumia", "Piraci z Karaibów", film o "Jamesie Bondzie" czy inne takie sensacyjne przygodówki, czy też jakiś serial historyczny typu "Wikingowie", "Spartakus", Rzym", "Dynastia Tudorów" itd. Sam nieraz najpierw znałem kogoś z takiego filmu filmu, czy serialu a potem okazywało się że gra też w różnych takich "skromniejszych" produkcjach, np. właśnie BBC.