Karolina Sawka

7,2
456 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Karolina Sawka

znam tą dziewczyne. mimo iz zagrała w jednym filmie uważa się za wielką gwiazdę.wielkie mi co.

Callisto

Bzdury, gadasz, Karalinka, wcale nie uważa się za gwiazdę i jest na prawdę suuper.;)

rewolucjonistka151

Bzdury, gadasz, Karalinka, wcale nie uważa się za gwiazdę i jest na prawdę suuper.;)

Cóż, może przy tobie się tak zachowuje. Ja nie jestem osamotniona w moich poglądach, znam sporo osób od niej ze szkoły, które myślą o niej jak ja,ale sie kłócić nie będę

Callisto

Czy to, że myśli tak o niej wiele osób oznacza, że to jest prawda? Kmiotki, które nic nie osiągnęły lubią chodzić w tłumie i obgadywać za plecami. W ten sposób tylko kompleksy z ludzi wychodzą, nic więcej.

A tak w ogóle to trudno ją ocenić. Jeden średni film. Może więcej już nie zagra....

użytkownik usunięty
Callisto

niby gdzie byla uznana za gwiazde? nic o tym nie slyszalam o tym, chyba ze niedlugo po po premierze w pustyni i w puszczy

nie wierze, ze karolina sie tak zachwowuje... gdybym ja zagrala tylko w jednym filmie, to bym sie nie zachowywala jak gwiazd wielka... ale wy wiecie lepiej:P

Daggulka_Preity

ja jej nie lubię. W pustyni... ma średnią ponad 6 i czym ma się chlubić? "Filmwem", który okazał się nie wypałem?

patrick_42

Od razu poprawiam - "Filmem".

patrick_42

to jeszcze popraw "nie wypalem" na "niewypalem" i bedzie okej!

użytkownik usunięty
martynkka

martynkka a ty popraw na niewypałem i będzie ok!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones