Karolina Szymczak

6,1
1 972 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Karolina Szymczak

Jest niesamowicie piekna i seksowna i potrafi calkiem niezle zagrac. Oczarowala mnie i nie moge o niej zapomniec. Ma cos w sobie niesamowitego...

punisher822_filmweb

A jak dupy daje

mariusz_tolwinski

W sensie ze w filmie daje? Dawac du...py na ekranie tez trzeba umiec. Zrobic to przekonujaco nie na odpieprz to tez element talentu ;-)

punisher822_filmweb

Za wiele to się nie nagrała jeszcze, ale jedno moge napisać. Na pewno ładniejsza niż osoba, którą zagrała w Polityce, czyli kochankę Pięty.

miarara

A w necie gdzies sa foty tej prawdziwej kochanki? I powiedz mi prosze czy polityk majacy kochanke to bylo nawiazanie do Niesiolowskiego czy o jakiego chodzilo? Bo mi sie ta postac kojazyla z Niesiolowskim bo byla jakas afera ze byl nienasycony i stale jakies panienki obracal jak szalony.

punisher822_filmweb

Nie, to nie Niesioł. Chodzi o posła Stanisława Piętę i dosyć głośny seks skandal. Aktor grający posła nawet podobny, ale tak jak pisałem aktorka ładniejsza od pierwowzoru(moim zdaniem). Pani nazywa się Izabela Pęk i duzo o niej w sieci. Chociaż nie brzydka jak się patrzy na podrasowane zdjęcia jako modelki https://www.maxmodels.pl/modelka-czarnapantera.html

miarara

To dziekuje za informacje ale Niesiolowski tez uczestniczyl w niezlej seksaferze tyle ze slynny Niesiol bardzo duzo obcowal z prostytutkami... Jesli chodzi o aktora ktory gral Stanislawa Piete to jest ten aktor podobny do Zbigniewa Ziobry i spokojnie by go mogl zagrac...

punisher822_filmweb

Przypuszczam, że klientami burdeli, bzykaczami na boku to wielu bywało. Polityk tez niby człowiek, ale jak sie ktoś podaje się za obrońce moralności i zagorzałego katolika, to taka obłuda wali po oczach podwójnie. Dziwne, że nie było wątku Ziobry, bo też jest niezły gagatek. Jeden film to za mało żeby wypunktować te pseudo elity. Jakiś serial tasiemcowy typu moda na sukces można by zrobic o politykach i ich podejściu do ciemnych wyborców, hipokryzji, aferach etc.

miarara

Zdecydowanie tak. Aktor grający posła rzeczywiście bardzo podobny, a aktorka znacznie ładniejsza od pierwowzoru.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones