Katarzyna Cynke

6,5
2 772 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Katarzyna Cynke
raVadrian

No to chyba dawno nie widziałeś tej aktorki. Polecam odcinek 20 serialu O Mnie Się Nie Martw. Gruba jak diabli. Nigdy zresztą nie wydawała mi się dobrą aktorką. Ale ideałem kobiecego piękna na pewno nie jest

FutureMaster

No widziałem ją tylko w Oficerach i na tym oparłem swoją opinię.

raVadrian

Obecnie bardziej od ideału kobiecego piękna przypomina zapaśnika sumo.

jan_niezbedny0

Ale w Oficerach to była jednak seksbombą! Taka naturalna piękność! Nie jakaś tam wymiżdżona laleczka, jedna na milion, tylko właśnie naturalna blond piękność! Tyle że aktorka to z niej dosyć specyficzna....

egonn87

Nie twierdzę, że brzydka, też mi się podobała w tamtym czasie.
Natomiast kompletnie nie rozumiem tego wydziwiania forumowych "ekspertów" na jej grę.
Moim zdaniem dała radę.

jan_niezbedny0

Eeee, aktorki młodego pokolenia to my mamy marne niestety. Jedynie ta Joanna Kulig coś tam wnosi, ale rozbierają ją i traci trochę ten urok, tą kobieca tajemniczość.

raVadrian

gruba i brzydka

k_makarowicz

Swoją osobą drastycznie szpeci polskie kino.
Nie jest ani piękna, ani utalentowana. A rola Ali w Oficerze...ma!sa!kra!
Jestem ogromnym fanem kina kryminalnego i muszę przyznać, że takiej fajtłapy, tak nieodpowiednio dobranego aktora do roli, jeszcze nie widziałam chyba nigdzie.
Ten serial byłby super, gdyby na oficera Szymczyszyn dali naprawde piękną i kumatą aktorkę. Bo p.Kasia, która wciela się w Alicję...pożal się Boże...

Colette_89

Nie! Nie! I jeszcze raz nie!

Colette_89

niestety masz racje, ponadto malzenstwo z filipiakiem, ktorego rodzina to wlasciciele wielu cukierni w lodzi, wcale jej nie sluzy. szkoda.

Colette_89

Bzdury.

raVadrian

O matko, niech ona coś z sobą zrobi. A taka laska była jeszcze niedawno. Teraz to może grać jedynie stare wiejskie baby. Jak by zrzuciła z 25kg to jeszcze byłaby do uratowania.

Reksio_gwalciciel

Heh, no ja ją tylko w Oficerach 14 lat temu widziałem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones