Katarzyna Cichopek

biografie

(1)
  • Wszystko się zaczęło, kiedy Kasia pojawiła się na świecie 7.10.1982 roku.
    Już od pierwszych minut życia nie dawała spokoju rodzicom. Robiła wszystko by tylko być zauważoną. Odkąd nauczyła się mówić wszystkie wierszyki i piosenki stały się jej przyzwyczajeniem. W tym właśnie okresie rodzice zapisali Kasię na jak najwięcej zajęć, m.in. na taniec, lekcje muzyki i posłali ją do szkoły sportowej. Po ukończeniu 12 lat zaczęła zdawać egzaminy do Ogniska teatralnego przy teatrze Ochoty.

    Jak twierdzi Kasia, teatr stał się jej życiem i dzięki niemu trafiła na plan serialu "Boża podszewka", gdzie rozpoczęła się jej przygoda z filmem. Dopiero po długiej przerwie w wieku 17 lat znalazła się na planie serialu "M jak Miłość", gdzie dostała zupełnie niechcący rolę Kingi. Na casting przyszła w ostatnim momencie w środku wakacji, zupełnie na luzie myśląc jeszcze o wakacyjnych przeżyciach. I udało się! Teatr i film zawsze były dla niej ważne, jednak nigdy nie zapomniała o innych rzeczach ważnych. Tak jak inni skończyła podstawówkę i męczyła się z egzaminami do liceum. Ukończyła III Liceum im. Jana Sobieskiego w Warszawie o profilu muzycznym, gdzie spędziła cztery lata śpiewając w chórze.
    Potem przyszła matura i Katarzyna musiała podjąć decyzję: szkoła teatralna czy coś innego?

    Wybrała "coś innego", czyli psychologię. Podczas przerw w nauce jest na planie "M jak Miłość" lub na lekcjach języków obcych.

opinie i nagrody
multimedia