Kate Beckinsale

Kathrin Romany Beckinsale

8,2
26 165 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kate Beckinsale

zestawienie obu dziewczyn w Total Recall2 jest dla Jessi niekorzystne. Kate jest po prostu perfekcyjna. W każdym calu.
Na szczęście gra też nieźle, nie robi błędów warsztatowych, dodaje swoim postaciom wiarygodności. A to chyba najważniejsze, żeby widząc postać, nie patrzyć na aktorkę która GRA, a na postać, która JEST,
A niby jestem zwolennikiem blondynek. W tym przypadku - to tak nie działa.

TheThing

Ja marzę o tym aby "przydusiła mnie swoją częścią niesforną " jak Colina podczas kręcenia Total Recall 2. :D Tak na poważnie, bardzo chciałbym poznać ją na żywo, a już buziak w policzek od niej byłby spełnieniem noworocznych życzeń :)

bartek1110

Najbardziej ironiczne jest to, że ja aby mieć jakąkolwiek szansę na to by Kate usiadła mi na twarzy to "ostatnie życzenie w celi śmierci" a i tak w 99% niespełnialne :D Taki Colin miał to za darmo, ba jeszcze mu zapłacili :)

bartek1110

Jak chcesz moge z nia pogadac

bartek1110

bartek1110 Stary, wiem co czujesz :D

bartek1110

to samo pomyslalem ogladajac pamiec absolutna

TheThing

Całkowicie się zgadzam

AnikaPe

Ja również

TheThing

Polecam horror Lewisa Gilberta "NAWIEDZONY"
https://www.filmweb.pl/film/Nawiedzony-1995-105715
Nadspodziewanie udany!
Straszny, kiedy trzeba, podniecający kiedy trzeba (nagość Kate Beckinsale jest tu obezwładniająca - po prostu zwala z nóg).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones