Katherine Moennig

Katherine Sian Moennig

7,7
1 631 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Katherine Moennig

Dam sobie rękę odciąć, że 99% kobiet chciałoby ją mieć choć na jedną noc. Niezależnie, czy są bi,hetero, czy też les...
Normalnie nie mogę się na nią napatrzeć...
Nie uważacie jak ja, że z lekka rysy twarzy ma podobne do Amandy Peet?

Muhomorniczy

Dla mnie jest za męska, wolę kobiece np. taka Jennifer Beals albo Sarah Shahi *.*

Muhomorniczy

Mimo,ze jestem heteroseksualna to widze,ze ma w sobie cos niezwykle pociagajacego.Nie jest piekna,ladna raczej.Moim zdaniem chodzi o to ze jest taka meska,ale rownoczesnie nie traci nic ze swojej kobiecosci.Ma duzo seksapilu.

Muhomorniczy

zazwyczaj męskie laski lesbijki gustują w kobiecych laskach , zdarza sie tez tak ze kobiecą kobietę podniecaja jedynie kobiece laski, osobiscie gdybym miala poleciec na kobiete to wybieram beth , ktora jest zmysłowa - schane - ona jest jak chudy facet

Giselle123

chłopak boi się comeoutu ,w Ameryce nie jest tak kolorowo jak sie to wydaje pod względem tolerancji, ale kiedyś zmieni płeć i dziewczynom byndzie wsadzać nie tylko język Katherine jak teraz ma to miejsce

Giselle123

Mam tak samo :D z łóżka bym jej nie wyrzuciła :)

caroll87

Zgadzam się ona '' ma to coś '', poza tym bardzo przypomina mi Ville Valo z zespołu HIM ;p
Szczególnie z papierosem w ustach.

Giselle123

Znowu zboczeńcy :(

Giselle123

lecz się stulejarzu

użytkownik usunięty
Giselle123

Kup sobie lepiej okulary, albo operację korekty wzroku sobie zrób.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones