Powinna dostać dożywotni zakaz występowania w superprodukcjach!

Role w "Obcym" i "Fantastycznych zwierzętach" położyła po całości. W tym pierwszym była tak nijaka że dopiero pod koniec zorientowałem się że jest Ona główną bohaterką. W drugim miała fatalnie napisaną rolę! Tina to menda społeczna, kapuś który donosi na innych chociaż nikt jej o to nie prosi, co widać na początku filmu! Ale zawsze można było obsadzić aktorkę która nada tej postaci charakter, doda jakiegoś uroku. Tymczasem Pani Waterson "gra" w "Fantastycznych..." jakby ktoś ściągnął ją na plan siłą. Jej bohaterka jest tak irytująco nijaka że naprawdę dziwie się że główny bohater nie uciekł przed nią na dobre gdy tylko nadarzyła się okazja. Zdecydowanie najsłabsza z całej obsady. Powinna zostać z miejsca zastąpiona przez inną aktorkę!

16
  • To ja mam inne zdanie bo "Fantastyczne zwierzęta" oglądam tylko dla niej. Jak dowiedziałem się ,że Waterston będzie grac w moim ulubionym filmie "Obcy" to się bardzo cieszyłem i nie zawiodła mnie - zagrała kapitalnie! jedynie co mi się nie podobało w Obcym to jej fryzura.

  • Po obejrzeniu maratonu 'Fantastycznych Zwierząt...' czyli pewnie lekko z 5h seansu, nie zapamiętałem jej z NICZEGO. Żadnego gestu, sceny czy tekstu (tutaj akurat wina kiepsko napisanej roli). Zjadają ją postacie otrzymujące zdecydowanie mniej czasu ekranowego, nawet epizodyczne. Od czasów Adama Sandlera nie widziałem tak słabego występu w jakimkolwiek filmie. Mam nadzieję, że ograniczą jej czas ekranowy w trzeciej części, bo obie poprzednie położyła po całości i szkoda marnować czasu. Może w innej roli odkupi winy, ale na ten moment jej nazwisko z pewnością nie zachęci mnie do obejrzenia filmu.

  • Zgadzam się, znam z tych samych ról i mam te same odczucia, okropnie nijaka i nieutalentowana aktorka. Do tego dostaje strasznie irytujące role, albo po prostu taka jest sama w sobie.

Zgłoś nadużycie

Opisz, dlaczego uważasz, że ten wpis nie jest zgodny z regulaminem serwisu: