Keegan Allen

Keegan Philip Allen

7,5
1 764 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Keegan Allen

niesamowity. szaleje na punkcie Toby'iego. jest taki.. dziwny. to jest ujmujące.

cherryboomb

niestety.. :C Widziałaś może ten zwiastun 14 odcinka? Zajebiaszczy *-*

nomeda

jeszcze nie miałam okazji, ale zaraz zobaczę.

nomeda

daj mi linka bo nie umiem znaleźć tego :(

cherryboomb

http://www.youtube.com/watch?v=eHLER4YwrRU
Ciekawe z kim Hanna się będzie całowała. ;D Trochę przypomina Caleba ale ciut za krótkie .. ;p

nomeda

wren? też jest czarny :D ciekawa jestem, jeszcze 43 dni!

cherryboomb

Na Wrena to chyba za długie.. ;D W sumie to nie wiem, ale zapowiada się naprawdę fajnie. I pytanie jak dalej potoczą się losy Tobyego jako zdrajcę.. :C
Już 42!! :D

nomeda

mi się wydaje, że Toby współpracuje z Moną, żeby chronić Spenc..

cherryboomb

Ja na początku też miałam taką nadzieję, ale czytając komentarze i wypowiedzi chcę jednak aby był on zły ;DD ale taki nie do końca, bo Spoby to moja ulubiona para. Jednak chyba trochę pomaga dziewczynom bo od kiedy -A informuje dziewczyny o niebezpieczeństwie (dziwny głos dzwoniący do Em kiedy się budzi) ?? Myślę również, że ma jakieś powiązania z Noelem bo jak w tym sneak peeku się zakrztusił wyglądał na naprawdę przejętego ...

Wikaa_161

zobaczymy. jak na razie to nie mam pojęcia co się może tam stać.
jeszcze ponad 20 dni. na razie napawam się nową serią GLEE <3

cherryboomb

Czy ja wiem.. jakby się tak okazało to bym się poczuła troszkę zawiedziona. Lubię Tobyego ale jakoś tak.. dziwne by było, że Toby jest tym dobrym skoro wraz z resztą Teamu szkodzi dziewczyną.
Teraz jak na razie oglądam anime z utęsknieniem za serialami które mają teraz przerwę. :C

nomeda

A ja mam FFFUUUUU że wszystkie seriale które oglądam albo mają przerwę albo się skończyły .

Wikaa_161

Mam teraz zupełnie tak samo! :C Czekam z niecierpliwością do października bo zacznie się supernatural i pamiętniki wampirów :D

nomeda

A mi się Inna skończyła , Teen Wolf, na PLL trzeba czekać, Lying Game, The trzeba czekać , przynajmniej MLP zaczyna się w październiku :DD. Zostały mi tylko Nickelodionowe seriale, ale od niedawna przejadły mi się zbyt cukierkowe seriale xDD

Wikaa_161

Też oglądałam Teen Wolf. Naprawdę bardzo fajny serial tylko chyba sobie jeszcze na niego poczekamy. Wiesz może kiedy startuje? Bo tak w ogóle to całkiem fajnie się skończył. Tylko jedno mnie wkurzyło, że Jackson będzie wilkołakiem *.*
No a mi zostały moje ukochane anime. Teraz ubolewam bo skończyłam "Kaichou wa Maid-sama!" no i się dowiedziałam, że więcej nie będzie i tylko manga mnie czeka. :C Smuuutne.

nomeda

hesus , anime. 1 października się zaczyna american horror story, widziałyście?

cherryboomb

Eheeeem, masz coś do anime? :P
Nie oglądam ale coś o tym chyba wspominałaś. ;)

nomeda

mój chłopak zmusza mnie do oglądania tego, wzamian za pooglądanie zmierzchu albo jakiejś komedii romantycznej, nie lubie tego, mam złe doświadczenia ;p

cherryboomb

A no chyba, że tak. :P
Ja uwielbiam anime gdyż większość ma naprawdę niesamowitą fabułę no i mile mi zabija czas jak się nudzę. : 3
Oglądałaś ten halloweenowy odcinek? : D

nomeda

pytanie! oczywiście, że oglądałam :d
i wyobraź sobie, że zaczęłam czytać książki, mam już 6 za sobą. ;d

cherryboomb

Tak do wcześniejszego pytania o Teen Wolf to ma być w lato :(, i SPOILER SPOILER ma nie być Jacksona, ale furtka dla niego jest otwarta. Ja w końcu muszę siostrę pogonić aby mi wypożyczyła, bo u jej koleżanki w bibliotece jest PLL, albo kupić w końcu nowy telefon, to sobię zgram eBooka . A ja tak czekałam, czekałam na odcinek Halloweenowy, a co do czego przyszło obejrzałam tylko po angielsku, i tylko ulubione sceny obejrzę xDD

cherryboomb

zgadzam się! dzięki niemu ten serial jest dużo bardziej ciekawszy!

cherryboomb

ma okropny profil twarzy...

platyna_2

W ogóle jest wstrętny ;D wygląda jak jakiś sęp czyhający na padlinę :| nie mogę na Niego patrzeć :|

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones