Krzysztof Skarbiński

[{"id":6,"name":"actors","above5p":true,"career":{"name":"aktor"},"ranking":{"name":"Ról aktorskich","link":"/person/ajax/roles/234806/6","url":"/ranking/person/actors/male"},"rating":{"count":529,"rate":7.829867674858223,"desc":"ocen","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":22,"name":"guest","above5p":false,"career":{"name":"gościnnie"},"ranking":{"name":"Występów gościnnych","link":"/person/ajax/roles/234806/22","url":"/ranking/person/guest"},"rating":{"count":4,"rate":5.5,"desc":"oceny","profession":"gry aktorskiej"}}]
7,8
529 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Krzysztof Skarbiński
  • ..z tym porównywaniem do tarantino to jakaś obsesja czy co ? ..to tak jak
    niektórym wszyscy chińczycy wydają się jednakowi , upraszczają sobie w ten
    sposób myślenie bo tak łatwiej

• franken Wiesz ja też oceniałam go przez pryzmat czasu surferów , ale myślę że nie sprawiedliwie było by mu dać np 8 ;p porównując go np Obuchowicza ( Bonus) który w połowie polskich filmów grał przeróżne role. Dlatego taka ocena ale z resztą się zgadzam.

• TrefnaPanna O ja pier.... a przez pryzmat czego chcesz go oceniać skoro on w niczym innym nie "grał".

• WielkiSzu Czytaj ze zrozumieniem ;)

• franken Szkoda że tylko 3 filmy, a wcale nie jest gorszy od takiego Szyca czy Adamczyka, a może i lepszy od nich, widocznie nie ma facet odpowiednich pleców ...