Lady Gaga

Stefani Joanne Angelina Germanotta

8,5
23 908 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Lady Gaga

Ma w sobie to cos ,ogladajac hotel czekalem tylko az sie pojawi (moze to przez reszte obsady ,postacie grane przez nich byly takie puste ,bez wyrazu ).Najlepsze jest chyba to ze po nominacji do zlotej malinie wiekszosc skreslila ja jako aktorke .

avada_kadavra

pewnie wyjde na hipokryte ale jednak zmienilem zdanie ,obejrzalem jeszcze raz wszystki odcinki i mysle ,ze chyba jednak za bardzo polecialem z ta krytyka ,ten serial ma swoj mroczny klimat, aktorzy rowniez nie sa tacy najgorsi ,a ja wzielem to wszystko za bardzo na serio ,po prostu zbyt pochopnie ocenilem serial bazujac sie na trailerze na ktorym wszystko wygladalo troche inaczej sorry :***

avada_kadavra

No i bardzo dobrze że zmieniłeś zdanie ;D Bo nazywanie innych postaci płytkimi i bez wyrazu to grzech. GaGa jako Hrabina, nie od razu, ale zdobyła moją sympatię. Przyznam że początkowo nie mogłem się przyzwyczaić do braku Lange ale po kilku odcinkach poczułem ten klimat. Jeżeli chodzi o inne postaci to moje serce skradły "Liz Taylor" i Ramona Royale.

avada_kadavra

Musze przyznac, ze malo jest tak aseksualnych gwiazd jak ona, prze paskudna :( chociaz w american horror story pasowala

Lukasz_Wojtkowski

Jeśli Lady Gaga nie podoba ci się jako kobieta to radzę udać się do remizy na dyskotekę tam na pewno znajdziesz ideał kobiecości w postaci blachary w białych kozaczkach spalonej od solarium. Mało która kobieta może dorównać Lady Gadze zmysłowością i seksapilem.

slayer6

Sa rozne gusty, rozumiem ze wielu sie podoba i szanuje to:) mam juz zone wiec za blachy podziekuje:) w ahs gra swietnie, jest mroczna, bezwzgledna taka jaka powinna byc, niestety uroda dla mnie na -.

slayer6

Dobrze powiedziane nic dodać nic ująć

Lukasz_Wojtkowski

Każdy ma własny gust - a jak mawiali już starożytni, o gustach się nie dyskutuje - to jednak określenie Lady Gagi słowami "prze paskudna" uważam za spore nadużycie.

W AHS Gaga rządzi - wyrachowana, bezwzględna, zimna a jednak dziwnie pociągająca, wręcz magnetyzująca...

agawa87

Dokładnie oglądając każda scenę z Gaga czułem taki magnez, tajemnice super odegrała swoją role

Lukasz_Wojtkowski

W kilku ujęciach wyglądała nawet nawet, ale faktem jest, że jest ciężkim paszkwilem. Powinni ją złapać i zrobić coś z tym jej kulfonem. Jakimś młotkiem to wymodelować czy czymś :D

avada_kadavra

Tak. Cudownie przyciągała rolą Hrabiny. Ten magnetyzm... seksapil...tajemniczość. Świetna rola.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones