Leon Niemczyk

Leon Stanisław Niemczyk

8,0
35 967 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Leon Niemczyk

strasznie go nie lubiłam. I nie zamierzam go wychwalać po śmierci bo to byłoby działanie wbrew sobie. Nigdy go nie lubiłam i nie polubie go po śmierci. Nie oszukujcie samych siebie i nie wychwalajcie go pośmiertnie bo za życia wiekszość z was nie była jakimis jego wielkimi fanami. Pozdrawiam Tobi

użytkownik usunięty
t_tobi

Zupełnie nie rozumiem tego postu.Jasne nie każdy musi go lubić,ale niejako swoim zdaniem chcesz powiedzieć,ze wszyscy ci którzy tu wchodzą nie są jego fanami lecz tylko po śmierci dostrzegli jego aktorstwo.Powiem tak, nie był moim ulubionym aktorem(znaczy aż takim aby być w ulubionych)ale był jednym z najlepszych aktorów w Polsce,który niejako w pamieci zapadł mi jako aktor czarnych charakterów i amerykanów,ale to świetny człowiek .zapamietam go z takich filmów jak "Nóż w wodzie" i "Akademia Pana Kleksa"
.a to,ze nie tworzyłem wcześniej tematów to po prostu dlatego iż to dla mnie świetny aktor,Marka Konrada też lubię i nie zakładam postów nie mam w zwyczaju tego robić.Po prostu po śmierci kogos przychodzi refleksja,ze kurde juz nigdy go nie zobaczę w nowym filmie.Szkoda tylko,ze takie dziecko nie moze tego zrozumieć.Zresztą skora już tu jesteś tzn.że cos cie do niego przyciagneło moze własnie go nie lubisz bo grał takie charaktery czyli świetny aktor.To działa.

t_tobi

Zamilknij albo najpierw pomyśl kilka razy zanim chlapniesz !
Co bez sensu, co bez sensu ??? Jak nie lubisz to twoja strata, ale nie mieszaj, ponieważ Leon Niemczyk był i będzie uwielbiany. Ty stanowisz tylko mikro garstkę, która jest negatywnie nastawiona, a całe tłumy są na tak.

1vinga

Kurcze ani nie chodziło mi o to ze WSZYSCY docenili go dopiero po śmierci. Ani tez o to że nie ceniłam jego aktorstwa. Wręcz przeciwnie. Bardzo ceniłam. Był dobrym aktore, ale cholernie mnie irytowała jego osobowość. Ten sztuczny uśmiech i wogóle. Nie nazywajcie mnie dzieckiem bo ośmieszacie same siebie. Ja nei podażam ślepo za kimś ale rozpracowuję go na czynniki pierwsze i dopiero decyduję co w nim lubię a czego nie. Denerwował mnei strasznie i za kazdym razem jak go widziałam aż sie we mnie gotowało ale czy wy nei macie takeij osoby któtej nei lubicie? Ja barzdo lubię dobrych aktorów. Moim ulubionym jest Anthony Hopkins. Uwielbiam Elvisa Presleya. Nie jestem na tyle pusta żeby wzdychać do Daniela Radcliffe'a czy Billa z tokio Hotel. Ja po prostu nie lubię Leona Niemczyka. Z całym szacunkiem ale nei będę wychwalać kogoś dlatego żę nie żyje. Mam do neigo szacunek bo był świenym aktorem i na nim jego zalety (według mnie) sie kończą.
Tobi

t_tobi

Po co właściwie zaczynałaś ten temat, kogo obchodzi ze nie lubiałaś Leona Niemczyka, mogłaś stłamśić to w sobie i nie wypowiadać się.
Ja w przeciwieństwie do ciebie zawsze lubiłem tego aktora, miał w sobie pewnego rodzaju klase za co ludzie go szanowali i doceniali. Nie moge sie doczekać kiedy zobacze "Inland Empire" Davida Lyncha, w którym wystąpił Leon Niemczyk i został właśnie za to coś wybrany przez reżysera.

lukaszz

czy ja mam Ci sprezentować słownik wyrazów obcych? Forum słuzy do tego, aby wypowiedzieć na temat aktora albo aktorki (akurat w przypadku filmwebu). Nie muszą to byc tylko dobre opinie. Po prostu opinie indywidualne. Napisałam wcześneij że ceniłam go jako aktora. Bo bezzaprzeczalnie był dobrym aktorem. Mnie on sam irytował do tego stopnia że nie mogłam go znieść. Nie unoście się, każda opinia sie liczy.
Tobi

użytkownik usunięty
t_tobi

Nie każdy musiał go lubić ale naprawdę....Mów za siebie!!!!!

Wacuś, do kogo kierowany byl ten zwrot? Jeżlei do mnie to małe sprostowanie, a mianowicie mówię przecież sama za soebie i nie przekonuje wszystkich jaki był okropny i wogóle. A jeżlei nie do mmnie to całkowicie sie z Toba zgadzam, bo każdy ma swoje zadanie inny gust, prawda?
Tobi

użytkownik usunięty
t_tobi

O.K!
Masz rację chyba palnąłem bez zastanowienia.

użytkownik usunięty

Do tobi..Hmm twoim tekstem niejako narzuciłaś,ze wszyscy tu dopiero wchodzą bo Leon zmarł.Poniekad to prawda,ale to chyba nie zmienia faktu iż dlatego,ze był świetnym aktorem....Nie wiem dlaczego mówisz tylko o jego osobowości w końcu raczej jest to forum na którym powinniśmy sie wypowiadać o jego aktorstwie.Ale poniekąd jeżeli już możemy sie wypowiadać o jego osobowości to dużym nietaktem jest mówić o jego sztucznym uśmiechu jak zna sie go tylko z gazet,a ja myslałem,ze trzeba poznać człowieka by coś o nim mówić....

Kurcze ja po prostu napisałam że mnei irytował jego sposób bycia i ten nieszczery usmiech. Tę postawę znam z telewizji i gazet ale utożsamiłam z nią Leona N. Czy ja Wam każe zmeiniac własne poglądy? Więc nei zmieniajcie również mnie. ja swojego zdania nie zmeinię. napisała ten temat, poneiważ chciałam poznac Wasze poglądy. Nie bulwersuj sie tak! Ja Go nei obraziłam, nie napisałam na Jego temat ani jednogo zlego słowa. Nie wątpie również w Jego zdolności aktorskie. Ja wyraziłam własna opinię. Swoje własne osobiste zdanie. Czy coś w tym złego? Czy to coś obraźliwego wobec Leona N.?
Tobi

t_tobi

Ja go lubiłem, ale jest jeden aktor, którego wyjątkowo nie znoszę. To Karol Strasburger.

t_tobi

Co za atak! Prawie Cię zjedli na tym forum. Nie da się niestety, jak widzę, mieć swojego zdania na żadnym forum internetowym. A Niemczyk owszem był wyjątkowo wkurzającą postacią. Zarówno jako aktor, jak i człowiek.

t_tobi

A czemu sugerujesz, że był niedocenianym aktorem przez ludzi za życia przecież był dobrym aktorem. Z tego, co wiem to zazwyczaj dobrze się o nim mówiło i pod koniec życia zagrał sporo dobrych ról.

p.s Bardzo dobrze grał w ranczu. Przykro było patrzeć na niego w 2 serii jak z odcinka na odcinek bladł w oczach i marniał . No i w miodowych latach był świetny

dominik1989

Ja go zawsze lubiłem. A Leon Niemczyk to przede wszystkim "Nóż w wodzie", "Pociąg" czy "Baza ludzi umarłych". "Ranczo" czy "Miodowe lata" to tylko jakieś mało istotne niuansiki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones