Levi MillerII

Levi Zane Miller

[{"id":6,"name":"actors","above5p":true,"career":{"name":"aktor"},"ranking":{"name":"Ról aktorskich","link":"/person/ajax/roles/2097240/6","url":"/ranking/person/actors/male"},"rating":{"count":1037,"rate":7.116682738669239,"desc":"ocen","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":22,"name":"guest","above5p":false,"career":{"name":"gościnnie"},"ranking":{"name":"Występów gościnnych","link":"/person/ajax/roles/2097240/22","url":"/ranking/person/guest"},"rating":{"count":21,"rate":7.380952380952381,"desc":"ocen","profession":"gry aktorskiej"}}]
7,1
1 037 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Levi Miller
  • Debiut w roli Piotrusia Pana u Joe Wrighta. Dobry start! Ciekawe, co dalej z nim będzie.

• michal.2907 Polecam inne filmy z jego udziałem:
    A Heartbeat Away
    http://www.youtube.com/watch?v=hWwrcIUVsyA (rola epizodyczna)
    Great Adventures:
    https://www.youtube.com/watch?v=i3O4upfHk54 (krótkometrażówka)
    Akiva (krótkometrażówka, ok 10 min, niestety na YouTube jest tylko ok 3 min. fragment)
    Ponadto rola gościnna w dwóch odcinkach serialu "Terra Nova"

• michal.2907 Odp. NIC
    Po finansowej klapie zazwyczaj kariery się kończą:(

• psychodramat Nieprawda. Wkrótce w kinach film "Bezpieczne sąsiedztwo", w którym (Twoim zdaniem zapewne) "jakimś cudem" występuje.

• Shiloh A właśnie, że prawda ;D
    Safe Neighborhood (2015) jak widać miało mieć premierę w zeszłym roku co świadczy, że film był nakręcony przed porażką. Zatem albo proces postprodukcji się przedłużył, albo specjalnie przełożyli datę premiery (której oficjalnie nie widzę). Po skróconym opisie (oklepanej) fabuły i osobie (nieznanego) reżysera tego widowiska, kokosów, czy owacji krytyków bym się nie spodziewał. Jak dla mnie, choć to czas pokaże, będzie to kolejny gwóźdź do przysłowiowej filmowej trumny tego chłopca.

• psychodramat Po pierwsze klapa finansowa nie oznacza końca kariery danego aktora, bo ważnej jest to jak on zagrał w swoim debiucie - A widać u niego naturalność i swobodę .

• buterfly Oj ja sam nie wiem.3 lata mineły i zagrał na razie w 3 filmach,które ssają moim zdaniem.Pan,A W rinkle in time(Próba zrobienia filmu Shyamalana bez Shyamalana). Pewnie nic z niego nie będzie,niby uwielbiany w Australii,ale nic.

• Cyprian_Swiecki Widziałem co prawda na razie go tylko w Piotruś. Wyprawa do Nibylandii zagra okej, film okazał klapą chociaż się nie dziwę skoro historia była uważam zwyczajnie nie ciekawa a to duży wyczyn jak na kino fantasy ):

Wiem też że A rinkle in time wiem też że okazało się klapą, szkoda byłoby by uważam chłopaka bo w Piotrusiu grał uważam naturalnie szkoda byłoby zmarnować jego nie wymuszoną grę ):

• buterfly Wiesz co jest najzabawniejsze,że w Australii młodzież go uwielbia a gra w samych produkcjach dla dzieci w wieku 6-12 lat,więc to jest normalnie beka.A A wrinkle in time to wczoraj oglądałem i muszę przyznać,że to jest jeszcze gorsze niż Pan bo twórcy po raz kolejny dają nam bajkę,ale tym razem próbują to połączyć ze stylem "Shyamalanowym" i z produkcjami Disney Channel.Wracając do Levi'a to on tam gra kolesia,który jest przyjacielem głównej bohaterki i z charakteru jest bardzo miłym,typowym nastolatkiem z liceum i on w tym filmie jest kompletnym koniem wypranym z jakiegokolwiek zdrowego rozsądku i znowu zachowuje się jak dziecko,jeśli myślałeś że dorósł to nawet na to nie licz np.Widzi dom w którym jakaś pani przypominająca Pennywise'a próbuje przekonać bohaterów że ma ciasto z różnymi syropami i ten się zgadza. Więc tak to wygląda. A co? Już miałeś to obejrzeć dzisiaj? Jeśli tak to odradzam,ten film podobnie jak Pan nie ma nic poza efektami do zaoferowania.

• Cyprian_Swiecki W sumie to w filmie To jest podobna scena w której dzieciakowi, wpada do kanału stateczek zrobiony z papieru i tego kanału ujawnia się Pennywise :) - Sam bym zwiał gdybam widział takiego stwora zwłaszcza gdybym był dzieckiem ;) - Możliwe że to takie celowe nawiązanie do tego filmu :) - Nie mniej racja że na razie nie miał okazji się wykazać, tym bardziej po ostaniach klapach będzie się mu niestety ciężej przebić ):

• buterfly No w sumie,sam film pokazuje że uroda nie wystarczy,aby zdobyć sławę na miarę Toma Hollanda.

• Cyprian_Swiecki Prawda chociaż życzyłbym mu takie same kariery, jednak Tom grał już przed Spider-Manem w ambitniejszych produkcjach wystarczy wspomnieć film Niemożliwe z 2012 roku, natomiast Levi jak zauważyłeś niestety do tej pory są to filmy familijne.

• psychodramat Wciąż otrzymuje role i wypada w nich poprawnie (Moje wakacje z Rudym) bądź bardzo dobrze (Better Watch Out). Chłopak ma potencjał i może być z niego kiedyś poważany aktor.

• Kung_Fu_Master Tak, jak bracia Mroczek. Australijskie rodzime kino, to podobnie Rupert Grint, też chłop role dostaje.