Liam Neeson

William John Neeson

8,1
77 753 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Liam Neeson

Jest nawet nie złym aktorem. Ma w swojej filmografii kilka świetnych kreacji, nie będę pisać jakich, bo wszyscy dobrze wiemy o jakie chodzi. Mam też nadzieje że w nowym filmie Spielberga "lincoln" (film jeszcze nie powstał ale obsada jest już znana)stworzy godną zapamiętania rolę. Co do jego aktorskich predyspozycji, to nie mogę mu nic zarzucić.
Chciałbym jeszcze powiedzieć że ta fotografia, która jest tutaj umieszczona jakoś mi nie pasuje. Oczywiście nie jest zła, a nawet ciekawa, ale nadaje się prędzej na jakaś wystawę, niż na stronę informacyjną. Tutaj potrzeba zwykłej podobizny całej twarzy a nie z profilu, aby ktoś kto go nie zna mógł go później go rozpoznać w jakimś filmie, bo po tej fotografii raczej jest to nie możliwe(może dla niektórych). Ale to zdjęcie jest naprawdę niezłe i można by go wstawić do galerii tego aktora.
P.S.
Zainteresowanych Oscarami 2009 zapraszam na mój Filmwebowski blog. Komentarze mile widziane i czytane.
Pozdrawiam!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones