Lindsay Lohan

Lindsay Dee Lohan

7,6
7 811 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Lindsay Lohan

Lindsay jest super! Gra w świetnych filmach, ma genialne piosenki (lubię dosłownie wszystkie) i jest śliczna. Moim zdaniem to najlepsza aktorka młodego pokolenia. Z niecierpliwością czekam na kolejne filmy z Lohanką. Uwielbiam ją!!! :):*

annmarie

Ja za nią nie przepadam;/ Fakt śliczna to jest i to nawet bardzo!! Ale mądroscią i rozwagą nie grzeszy. Bierze dragi, wywołuje skandale, pije dużo, wiecznie imprezuje, ma anoreksje i wyglada jak wrak człowieka. A co moge powiedzieć o jej grze? W sumie to ona gra tylko w filmikach dla nastolatek jak zagra w czymś bardziej ambitnym to bede mogła to ocenić;)

NiQa

"Lindsay jest super! Gra w świetnych filmach, ma genialne piosenki " LOL, ani ładna, ani zdolna, dla mnie denna...

annmarie

No bez przesaday.
Przyznaję że bardzo ją lubię...znaczy chętnie oglądam filmy z jej udziałem,słucham jej piosenek ale czy jest najlepszą aktorką młodego pokolenia??Nie sądze,jak zagra w czymś konkretniejszym to zobaczymy.
I ktoś tu wyżej napisał co ze sobą zrobiła,i jak dalej tak bedzie robic to raczej w niczym innym jej nie zobaczymy:)
pozdrawiam

Klaudiiia

"Nie sądze,jak zagra w czymś konkretniejszym to zobaczymy." "Twarda sztuka", "Wiem kto mnie zabił", "Rozdział 27" - to już chyba ambitniejsze filmy, a nie takie typowo dla nastolatek. Ja mojej opinii o LiLo nie zmieniłam. A co Wy teraz o niej sądzicie??? :*:*:*

annmarie

Zerknij w dwa tematy ponizej ;-)

annmarie

Wspaniała!!! :)
prolog
A gówno prawda, jest beznadziejna.
sss normalnie bym cie nieźle zmieszał z błotem ale jakos nie mam ochoty :(
Tak, wiem ze jestem zajebisty.

gfh

Sonny

Widze, ze mój dawny kamrat powrócił na "stare śmieci" - Vitam Santino;-)

Zerkij tutaj: http://www.filmweb.pl/topic/712004/ona+jest+fatalna+aktork%C4%85%21%21%21.html zostałeś tam((wraz ze mną)) zbesczeszczony/zrównany prosto z glebą/ziemią ;-)

nie_ma_mnie_2

Nie pierwszy raz zresztą :P W8 zaraz tam cos napisze ^^

annmarie

Według mnie:
Lindsay nie jest super. Gra w kiepskich filmach bez głębi, które są jednowątkowymi opowieściami dla nastolatek. Jej głos zapewne jest modyfikowany a urodą się specjalnie nie wyróżnia. Moim zdaniem to żadna pseudo-aktorka młodego pokolenia. Z przestrachem włączam telewizor gdyż boję się, że moim karygodnym zachowaniem zasłużyłam sobie na obejrzenie jakiejś szmiry z Lohan.
Chyba pozdrawiam

Matriarchat

Siekma wszyskim jestem tu nowy ale odp. Matriarchat sorry nie zgodzę się z tobą. Lindsay Lohan jest naprawdę wspaniałą aktorką (Jezu jaka Ona jest urocza) i piosenkarką (wystarczy wsłuchac się w jej głos lekko zachrypnięty-jest świetny). Jak na nią patrzę od razu cool czuje się. W filmach w których zagrała wypadła REWELACYJNIE a takie produkcje jak Bobby, I Know Who Killed Me, Georgia Rules, Chapter 27 udowodniły że sprawdza się w bardziej wymagających rolach. Dla mnie Lilo jest uosobieniem najlepszej aktorki młodego pokolenia ostatnich lat. A to że niektórzy oskarżają ją o to jakie prowadzi życie prywatne jest bez sensu bo nie ma żadnego powiązania z jej grą w filmach. Ok wiem że jest uzależniona od alkocholu i narkotyków ale taki jest jej styl życia i póki nie będzie z tym przesadzac wszystko będzie w porzodku. POZDRAWIAM wszystkich forumowiczów;)

Juice001

Juice001 - Twajo wypowieź to żart, czy ty tak na poważnie ją lubisz?

Nachtjager

Sorry za te literówki...

Nachtjager

Ja Lilo na poważnie lubię i bez ściemy.
Właściwie to od kilku dni oglądam filmy tylko z nia (tak mi dziewczyna w oko wpadła)heh
przedstawiłem tu swoją opinię ale to tylko moja ocena a widzę że zdania na jej temat są bardzo podzielone.

Juice001

OKi, ale Lohan ma tak okropną twarzyczkę że ja na nią patrzec nie mogę.
Ale w filmie Wredne Dziewczyny wypadła hmmm OK.

Nachtjager

Ok Nachtjager tobie się może nie podobac ale wiesz ja widze w niej uosobienie piękna i kobiecości.
Lohan nie jest za gruba ani tym bardziej za chuda jej ciało jest zaje..... (nie mogę już patrzec na te aktorki chore na anoreksje co to jak ,, plastiki'' wyglądają). A Jej twarzyczka też jest wspaniała taka niewinna i dziewczęca i ten jej uśmiech.
Ale to czy ktoś sie komuś podoba to tylko żecz gustu wiec ok tobie może sie nie podobac.
Ja uważam ją nie tylko za ładną ale i profesjonalną artystkę.
Lilo RULES:)

Juice001

Taa, jasne taka sama z niej piękna, perfekcjonistka-profesjonalistka jak i z ciebie.....NARA

nie_ma_mnie_2

W sumie to co do gustu to nikt nikogo nie przekona. Figura LiLo - ma ładne nogi :D, ale jej wystepy filmowe to pomyłka.

Nachtjager

Ładne nogi powiadasz???....buahahaha....krzywe giry i zęby jak płot po wiejskiej zabawie........blee....fuuj...ochydaa;-(

nie_ma_mnie_2

Buzię ma straszną:

http://i117.photobucket.com/albums/o72/kakiharapl/uglylohanpic.jpg

nie_ma_mnie_2

Fiołas-sam jesteś jak płot po wiejskie zabawie...
Musisz byc strasznie niedowartościowany skoro aż tak negatywnie sie o niej wypowiadasz.
Nie. sorry zapomniałem ty jesteś jej anty-fanem ,który nie jest zdolny do obiektywnej oceny a jedynie do negowania wszystkiego na temat Lindsay i najeżdżac na ludzi którzy mają choc troche inna opinie od Ciebie...
Wybacz ale zdajesz się byc żałosny w tych swoich teoriach a Twoje argumenty nigdy mnie nie przekonają co do Lilo bo nie umiesz ich niczym poprzec. Zresztą ciebie tez nikt nie przekona bo jesteś zbyt zadufany w sobie.

Juice001

Pytał cię kiedys ktoś, o coś kiedyś coś?!?! Zeknij jedno piętro niżej, a zrozumiesz! Nara!!!

nie_ma_mnie_2

Zaiste!!!


I tak lindsay lohan i uwe bolla stawiam na równi z Twoim guru Quentin'em Tarantino...

Juice001

Wyprali wam mózgi? Lindsay dobrą aktorką? Śmiech na sali. Jak Lindsay jest dobrą aktorką,to Uwe Boll jest zarębiastym reżyserem zasługującym na Oscara.

quentintarantinofan

Zaiste!!!


I tak lindsay lohan i uwe bolla stawiam na równi z Twoim guru Quentin'em Tarantino...

annmarie

annmarie - szkoda wyklikiwać klawiaturę ale napiszę - ale ty jesteś głupia. Więcej już mi się nie chce pisać.

annmarie

Idziotyzmem jest oceniać ludzi po ich nałogach. Helloł? Czy ktoś kiedyś CHCIAŁ zostać alkoholikiem albo narkomanem? Nie. Więc o czym my rozmawiamy?
Lindsay wydaje mi się piękna - ale to już rzecz gustu, więc nie mamy o czym rozmawiać. Uwielbiam jej piegi, figurę i włosy, niezaleznie od koloru ;)
Co do talentu aktorskiego: grała nie tylko w filmach dla nastolatek, ale i poważniejszych produkacjach (Georgia Rule, Bobby, Prairie Home Companion, I know who killed me), we wszystkim spisywała się świetnie.
Jeśli zaś chodzi o jej piosenki - jej głos mi się bardzo podoba, teksty i melodie też. Zaraz ktoś na mnie naskoczy, że głos ma poprawioany komputerowo - mogła bym zauważyć, że tak jak każda inna gwiazda. Przecież w dzisiejszych czasach prawie nikt nie umie śpiewać ;) Strasznie się cieszę, że Lindsay nagrywa kolejną płytę (z pomocą producenta od "Blackout" B.Spears czy też "Girl Like Me" Rihanny) i stara się wyjść z tego całego bajzlu.

Jak można ją oceniać po alkocholizmie, piegach, uzależnieniu od narkotyków czy stereotypie "dziewczyny-z-filmów-dla-nastolatek"?
Dodatkowo, na temat nagłogów, chciałabym zauważyć, że miałą problemowe dzieciństwo i jej rodzice też brali (matka ponoć nawet w czasie ciąży!). Lindsay trudno tak wyjść z tego wszystkiego, bo brakuje jej prawdziwych przyjaciół i prawdziwych fanów, którzy za nią staną i nie odwrócą się od niej tylko dlatego, że ma kłopoty :)

Kalafiorek

Zgadzam się z Tobą zupełnie.
Można oczywiście twierdzic, że Lindsay nie potrafi grac itp., ale mówienie, że 'to tylko durna cpunka' jest głupie. Wiele czynników złożyło się na to, że Lindsay zaczęła się staczac. To nie tylko od niej zależało. Wplątała się w złe towarzystwo, każdemu może się zdarzyc. Wy nigdy nie popełniacie błędów? Poza tym Lindsay praktycznie nie miała oparcia rodziców...
Ale ważne jest to, że ta dziewczyna chce z tego wyjśc...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones