Lisa Vicari

7,5
1 977 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Lisa Vicari

nie wszytskie Niemki sa brzydkie.

michal_lukawski89

Pewnie całe Niemcy musieli przeczesać, żeby znaleźć taką aktorkę :P

DoomedMistress

Wystarczy pojechać do jakiegoś większego miasta np. Norymberga i masz tam zatrzęsienie ładnych dziewczyn. Wiem, że pewnie duża część to nie rodowite niemki, ale stereotyp, że wszystkie niemki są brzydkie nie jest prawdą.

McGyverPL

Domyślam się, ja to z przymrużeniem oka pisałam ;) zresztą nie tylko ona z serialu "Dark" jest ładna, ta ruda też.

McGyverPL

No pewnie, bardzo ładną ostatnio poznałem, Aisha miała na imię :)

DoomedMistress

"Pewnie całe Niemcy musieli przeczesać, żeby znaleźć taką aktorkę :P"

Oplułem monitor jak przeczytałem twojego posta xD

WujekChu1ek

Miło mi, że Cię rozbawiłam :D

DoomedMistress

To się chwali:D

michal_lukawski89

"Jednak nie wszystkie Niemki są brzydkie", zdanie prawdziwego kosmopolity, w ogóle nie trąca zaściankowością.

Marian_Grotowlaz

Chyba zostałem błędnie zrozumiany. To nie jest tak, że wspomniana aktorka przekonała mnie do zmiany zdania na temat urody Niemek. To po prostu pochwała urody z odniesieniem do stereotypu, który jak każdy wie, jest tylko stereotypem. Ale rozumiem, że wygodniej zawsze poszukać zaczepki ;)

michal_lukawski89

Tak, chyba zostałeś źle zrozumiany. Wybacz. Ughhh, źle znoszę ten stereotyp, to dlatego.

michal_lukawski89

A po czym to oceniłeś, bo Lisa pochodzenie ma włoskie. Urodziła się w Niemczech. Tyle w niej Niemki. Jej rodzice pochodzą z Włoch.

KROPKA

To był tylko żart, w ramach którego chciałem przekazać, że aktorka jest w moim zdaniem atrakcyjna. Nic więcej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones