Małgorzata Foremniak

6,6
12 901 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Małgorzata Foremniak

bez niej i Żmijewskiego na dobre i na złe to już nie jest ten sam serial.

użytkownik usunięty
kinomanka_13

Oglądałam to sto lat temu, a kiedyś jak włączyłam, to nie mogłam uwierzyć, że to dalej ten sam serial. Gdzie ta Zosia? Gdzie Kuba? I Bruno, tak go lubiłam. Zawsze Jego najbardziej.

dzięki że się ze mną zgadzasz, bo większość osób nie zgadza się ze mną że bez Zosi , Kuby, Bruna, Elżbiety i wielu innych bohaterów ten serial nie jest taki sam jak kiedyś. Tak bym chciała żeby parę osób wróciło do tego serialu bo serial się psuje.

użytkownik usunięty
kinomanka_13

Ja już tego nie oglądam od lat.

bez głównych postaci to ten serial nie jest taki sam jak kiedyś, w przypadku serialu Złotopolscy też tak było większość aktorów odchodziło i serial został zdjęty z anteny, nie rozumiem ludzi czemu oglądają na dobre i na złe skoro nie ma już głównych bohaterów.

użytkownik usunięty
kinomanka_13

Dokładnie, zgadzam się w 100%. Bez Zosi, Jakuba, Bruna, Moniki i innych to już nie jest ten sam serial.
Przestałam oglądać Na dobre i na złe już kilka lat temu, kiedy Burscy przestali się w nim pojawiać. Też nie rozumiem dlaczego ludzie to jeszcze oglądają. To jest teraz takie nudne, że się oglądać nie da.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones