Małgorzata Pieczyńska

Małgorzata Maciejewska

7,7
5 543 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Małgorzata Pieczyńska

przepiękna kobieta, najpiękniejsza aktorka, bardzo ją lubię za to jaka jest piękna i za niektóre role, chociaż kojarzę ją z kopciuszka, z na dobre i na złe i z 13 posterunku , z piłkarskiego pokera i lawstorantu.

kinomanka_13

Gdy byłem małolatem i miałem pierwsze, nieskoordynowane ataki testosteronu, to już wtedy M. Pieczynska miała to mistyczne"coś" np. w "Piłkarskim pokerze", co kazało zwracać na nią uwagę. Od tego czasu minęło pewnie ze 20 lat, moja seksualność zdecydowanie ewoluowała, uroda MG również, co nie zmienia faktu, że obecnie nadal jest dla mnie atrakcyjna kobietą. Owo mityczne "coś" pozostało; podobnie jak jej figura i zniewalająca dla mnie barwa głosu.

kinomanka_13

no i zgadzam się :) chociaż ja trochę odwrotnie :) lubię ją jako aktorkę, za gre a potem dostrzegam jej piękno :)

kinomanka_13

Rzeczywiście, ona jest nie tylko bardzo utalentowana, ale też zjawiskowo piękna!

kinomanka_13

Fakt, atrakcyjna kobieta. Aktorka... Powyżej przeciętnej...

kinomanka_13

Komediantka, dobry scenariusz, swietna rola

kinomanka_13

Wie ktoś gdzie można obejrzeć ,, Obrazek"? To był taki spektakl telewizyjny leciał na ,,Dwójkę"

Brandon568

http://www.filmpolski.pl/fp/index.php?film=52720

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones