Małgorzata Braunek

8,0
6 362 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Małgorzata Braunek

...w swoich najlepszych latach DEKLASOWAŁY urodą, nawet obecne najładniejsze młode
aktoreczki nie mają do TYCH PAŃ podbicia...

cyberborys

do tych najpiękniejszych dorzucam jeszcze Brylską, Zawadzką, Jędrykę,Dymna, Starostecką, Wiśniewską, Niemirską,Tyszkiewicz, Szapołowska . To były i są pięknę aktorki a teraz najpiękniejsze aktorki to : Dancewicz, Skibińska, Walach, Kumorek, Moro, Gawryluk, Woźniak, Ostrowska, jak mi się ktoś przypomni to dopiszę.

kinomanka_13

jesli chodzi o "stare" piękności to się zgodzę, ale z obcenymi to już mam inny hust. Pozdrawiam :)

użytkownik usunięty
ereminka

Jak i ja - klasyczne piękności - ponadczasowe. A te współczesne... hmm... normalne, ładne ale bez efektu wow :D

kinomanka_13

Popieram każde z wymienionych nazwisk

kinomanka_13

a, jeszcze Irena Karel i Elżbieta Panas, Dorota Kamińska i Agata Rzeszewska

kinomanka_13

No I jeszcze Barbara Kwiatkowska na liste... I to na gorna polke :-) Pozdrawiam.

kinomanka_13

Ze wszystkimi pięknościami aktorskimi tamtych lat się zgodzę... Dorzuciłbym tylko jeszcze Teresę Tuszyńską - to była dopiero rakieta :-)

kinomanka_13

Dopisz jeszcze Pakulnis !

cyberborys

To klasyczny typ piękna. Mnie akurat pociąga to nietypowe, oryginalne, ale co kto lubi.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
cyberborys

Zgadzam sie ale najpiekniejsza z nich wszystkich czyli NUMBER ONE byla Barbara Brylska.

Maksi_Kaaz

O o tu sie zgodze!

cyberborys

Zgadzam się

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones