Maciej Ślesicki

Maciej Wojciech Ślesicki

7,2
893 oceny pracy reżysera
powrót do forum osoby Maciej Ślesicki

mógłby rzucić te "reżyserowanie" i sie nie ośmieszać debil jeden, jak można kręcić taki chłam to ja nie wiem, a 13posterunek to najgorszy serial jaki powstał, chyba był robiony z myślą dla niedorozwojów i wieśniaków nie znających się na kinie..

Porównywać Ślesickiego do Bolla to jak porównywać kwiat do kupy gówna. Twoje słowa pokazują sam znasz się na kinie i że nie oglądałeś 13 posterunku. Ignorant

użytkownik usunięty
crazy_race

niestety ogladalem 13 debilorunek i to bylo jedno z najgorszych zalosnych, kiczowatych gowien jakie mialem przyjemnosc ogladac, Slesicki to nie ma chhyba za grosz poczucia humoru albo jest kompletnym cwokiem zeby krecic taki smietnik

"13 posterunek" to akurat chyba jedyny udany polski sitcom ;).

Goku

A oglądaliście "Show"? Bardzo niedoceniony polski film...

lew890

Niedoceniony? Kaszana jakich mało. Ale i tak Ślesicki popisał się scenariuszem do filmu "Wirus". Gorzej już upaść nie można moim zdaniem

Goku

tak masz racje !
nie ma najmniejszego porównania do gówien pokroju "M jak miłość " czy "Barwy Szczęścia"
A postacie z 13 posterunku na pewno niczym nie dorównują takiemu Ryskowi z Klanu czy Hance z M jak miłość ....

czlowieka do ktorego nawet do piet nie dorastasz

cichatg

nawet do piet mu nie dorastasz!

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
cichatg

Gdyby nie Maciej to polskie kino straciło by 50% samej siebie ,a chłam to polskie kino nie On

Eastwood_filmweb

Myślę że nie do końca masz racje z tym że polskie kino to Chłam ....
Nowe polskie kino to chłam tak.... to jest fakt
ale filmy typu Sexmisja , Kiler , Sztos , Kariera Nikosia Dyzmy , Wojna Domowa , Kogel Mogel itd..
To dobre kino . Ale są oczywiście takie polskie niwypały ... Dla przykładu "Kac Wawa" czy "Wyjazd Integracyjny "...
Pozdrawiam !

dreyfus

raptem 2-3 tytuły które wymieniłeś nazwałbym wartościowymi. Widać czeka Cię jeszcze sporo do zobaczenia jeśli chodzi o polskie kino:) Obejrzyj "Morderca zostawia ślad" (kryminał), "Wniebowzięci" (komedia, przy okazji jak znajdziesz powiązanie ze Sztosem to gratuluję), "Rękopis znaleziony w Saragossie" (Kostiumowy), "Obi-oba, koniec cywilizacji" (mroczny film s-f). Ludzie, nie bądźcie ignorantami! Zanim po raz kolejny postawicie tezę "Polskie kino to chłam", to przynajmniej wiedzcie o czym mówicie, a nie pieprzcie bez sensu na bazie nowych filmów kinowych. Polskie kino jest jednym z najwybitniejszych na świecie, i sami sobie wystawiacie świadectwo mówiąc coś zupełnie przeciwnego. To że obecnie w kinie kręci się g^&niane filmy, nie oddaje kondycji naszego kina w całości. Obecnie też mamy zdolnych reżyserów i ciekawe filmy (np. Smoażowski). Myślcie trochę i miejsce trochę wiedzy w głowie. Taki mój prywatny apel. bo nie mogę ścierpieć jak ktoś po obejrzeniu dwóch polskich filmów na krzyż pieprzy głupoty.

Dobrze że takich mongołów usuwają

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones