Madhuri Dixit

Madhuri Shankar Dixit

[{"id":6,"name":"actors","above5p":true,"career":{"name":"aktorka"},"ranking":{"name":"Ról aktorskich","link":"/person/ajax/roles/72569/6","url":"/ranking/person/actors/female"},"rating":{"count":525,"rate":8.264761904761905,"desc":"ocen","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":21,"name":"himself","above5p":false,"career":{"name":"we własnej osobie"},"ranking":{"name":"Występów","link":"/person/ajax/roles/72569/21","url":"/ranking/person/himself"},"rating":{"count":2,"rate":7.5,"desc":"oceny","profession":"występów osoby"}}]
8,3
525 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Madhuri Dixit
 • j.w.

 • _Summer_ Tam tyko widnieje trzech aktorów, reżyser, osoba od zdjęć, muzyki i kostiumów, czyli raptem siedem osób. Kontrybucje do tego filmu (obsada) czekają na sprawdzenie, bo już się tym zajęłam, ale są niestety spore kolejki, więc jeszcze trochę zanim się pojawi. Ale będą. :) Nie martw się.
  Pozdrawiam. :)

 • julCia69 Mam nadzieję, ze się doczekają. :) Pozdrawiam:)

 • _Summer_ Ostatnio zweryfikowałam ilość tytułów tutaj oraz na kilku portalach (zagranicznych). Tytuły są w bazie, ale nie ma pełnych obsad, więc u Madhuri nawet nieco więcej brakuje, niż przypuszczałam - filmy zrobione przed rokiem 1990.
  Ale już powoli to poprawiam.
  Pozdrawiam. :)

 • julCia69 Widzę, że jesteś bardzo wpływową osobą na tym portalu. :)) W związku z tym mam prośbę (zajrzyj na PW) ;)

  P.S> Czy w twoich możliwościach jest też dodawanie plakatów do filmów?? Wiele starszych filmów nie ma nawet plakatów.

 • _Summer_ Każdy może dodawać informacje (obsady, plakaty, ciekawostki, premiery, nagrody), tylko musi to mieć swoje potwierdzenie na zagranicznych portalach filmowych (typu imdb.com lub nawet bollywoodhungama.com - pod kątem Bollywoodu najlepiej to drugie, chociaż przy kilku filmach nie ma pełnych obsad i trzeba się nieźle nagimnastykować, aby cokolwiek znaleźć. Czasem łatwiej jest znaleźć film i robić screeny podczas napisów. Wynalazłam ostatnio na YT pierwszy film z Madhuri! Ale niestety nie ma do niego napisów angielskich, a czołówka nie jest w sanskrycie, czyli widzisz dokładnie kto gra i wiesz o kogo chodzi). ;-)
  Plakaty plakatami, ale są wymogi jakości i wielkości. Nie umiem poprawiać jakości, będę musiała do kogoś napisać, kto potrafi to zgrabnie zrobić. Bo plakaty do filmów bardzo łatwo znaleźć, tylko ta jakość przeraża... Akurat nie mnie, bardziej chodzi o osoby wyżej postawione... Mam ograniczone pole manewru w tej kwestii, bo nie mogą być widoczne piksele wokół napisów itd. Niestety.
  Do tego są limity, których nikt nie jest w stanie obejść, przynajmniej ja takich metod nie znam. :D
  Jednak zrobię co w mojej mocy. :)
  Pozdrawiam. :)

 • julCia69 Cóż za wyczerpująca wypowiedź. :) A czy PW do Ciebie dotarło? Jesteś w stanie coś zrobić w tej sprawie? :)

 • _Summer_ Dotarło, dotarło. :) Już naniosłam poprawki. Tylko, że poprawki pojawią się za jakiś miesiąc (http://www.filmweb.pl/contrib/status i na dole masz czas oczekiwania na sprawdzenie). Zrobiłam tyle, ile mogłam. Teraz trzeba czekać.
  Pozdrawiam. :))

 • julCia69 Ok, to czekam ;D dzięki za interwencję. :))