MadonnaI

Madonna Louise Ciccone

6,9
2 677 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Madonna

Głos miała zawsze przeciętny ale jej tajemnica sukcesu leży w jej fantastycznej osobowości i jej sile przebicia no i oczywiście jeśli chodzi o piosenki to miała zawsze dobry repertuar. Madonna dla wielu osób osobą kultu i jest jakimś Guru. Dla mnie nie i nigdy nie zachwycałam się Madonną jednak w żadnym wypadku nie mogę odmówić jej talentu i charyzmy jakie zawsze posiadała.

nudecroft

Nie zgadzam się akurat Madonna należy do pięknych kobiet, urodę ma ładną.

Janznajomski

Zanim zaczela dlubac przy twarzy, czyli kiedy byla po prostu mlodsza, tak powiedzmy do 45 roku zycia, byla ladna kobieta.

jasiu15

A teraz niby jest brzydka? Obejrzyj sobie teledysk do Ghosttown, albo Bitch I'm Madonna. Fakt może "dłubała" przy twarzy ale jak dla mnie robi to z umiarem nie jak inne gwiazdy. A to, że cała jest plastikowa to tylko plotki jak i to że nie umie śpiewać czy grać. Wystarczy posłuchać kilka jej występów na żywo (np. Sooner or Later z Oscarów), czy obejrzeć Evitę, żeby się przekonać, że ma talent. Co do twarzy to chirurdzy twierdza, że miała 2 operacje plastyczne, a reszt to wypełniacze itp. Co nie jest aż tak szkodliwe :)

RayOfLight13

Nie jest jakas odrazajaca, ale jej twarz wyglada teraz po prostu dziwnie. Ani ladnie ani brzydko, tylko wlasnie dziwnie. Nienaturalnie.

jasiu15

A co jest dziwnego i nienaturalnego w tej twarzy?
http://i.perezhilton.com/wp-content/uploads/2015/05/madonna-diplo-met-gala-red-c arpet-orig-getty1__oPt.jpg

RayOfLight13

Po przesłuchaniu "Bitch I'm Madonna", nie jestem pewien ona w ogóle umie śpiewać. Trochę gada, troszkę próbuje śpiewać, co jej wcale nie wychodzi na dodatek, głos nie jest czysty, tylko podrabiany, czuć w nim komputer. Tak naprawdę Nicki byął już od niej lepsza.

filmowy_laufer

Myślę, że akurat "Bitch I'm Madonna" nie jest odpowiednią piosenką do sprawdzenia umiejętności wokalnych. Poza tym na pewno nie sprawdza się tego w piosenkach z albumu czy teledysków, ponieważ w każdym przypadku głos jest podciągnięty lub remiksowany. Głos Madonny zmieniał się przez lata więc jeśli chcesz wiedzieć jak śpiewa na żywo proponuje obejrzeć sobie nagranie, które wyciekło do internetu. Jest to nagranie prosto z mikrofonu Madonny z tegorocznego grammy https://www.youtube.com/watch?v=lbeai4s6H7M . Ewentualne fałsze i zadyszkę można wytłumaczyć tym, że ma jednak 57 lat, a na scenie nie stoi lecz tańczy i skacze (sam taki przysiad już osłabia).
Prócz tego proponuję również jakiś występ z Ghosttown na żywo np. https://www.youtube.com/watch?v=Fz3CMaRMFIo
Jeśli natomiast chcesz oceniać głos Madonny na przestrzeni lat to wystarczy wpisać sobie w youtube Madonna best live vocals i wybrać jedną ze składanek :)

RayOfLight13

Najlepsza jej płyta to Ray of light. Ponić brała lekcje śpiewu przed nagraniem piosenek do Evity. Według mnie Madonna wypada dość dobrze tam gdzie gra osoby podobne do siebie: Evita, Rozpaczliwie poszukując Susan. Jest mnóstwo piosenkarek, które śpiewają gorzej a ona do tego jeszcze całkiem dobrze tańczy. Dla mnie jest fenomenem w znaczeniu psychologicznym.

użytkownik usunięty
nudecroft

Madonna zawsze wyglądała jak transwestyta i była aseksualna, jej naturalną brzydotę widać szczególnie w jej filmach i teledyskach z lat 80. Daliście się nabrać na jej rzekomy sexapil, przecież ona jest ordynarna i prostacka, ma ryj chłopki.Ale łeb do biznesu ma, to trzeba jej przyznać. Ja się nią brzydzę.

Ona nigdy nie była piękna ani specjalnie ładna ale nie można powiedzieć że była brzydka, więc nie przesadzajmy.

Radzę spojrzeć w swoje lustro...

Hahaha... I pewnie chętnie byś ją udusiła (w rekawiczkach oczywiście )?

użytkownik usunięty
Muwistar

Zmieniłam zdanie. Madonna nie jest brzydka, to kobieta o oryginalnej urodzie. Jednak najpiękniejsza była przed wielką karierą.Przepraszam za tamten komentarz.Wyszłam na sfrustrowaną zazdrośnicę, a tak nie jest.

nudecroft

Pewnie Madonna wyruszyłaby się, gdyby przeczytała te słowa.

Muwistar

Pewnie tak ale powiedzmy sobie szczerze, że takich tekstów od jej fanów są tysiące więc pewnie odbiera ona to jako rzecz oczywistą i normalną.

nudecroft

Tak, z pewnością od jej Fanów takich idiotyzmów dostaje najwięcej. Śmiechu warte.

Muwistar

Nie nie, zauważ że mój tekst jest w dużej mierze pozytywny, ma wydźwięk pozytywny na korzyść Madonny.

Lepszy taki tekst niż przesycony samymi superlatywami bo trochę pochwały i trochę krytyki i taka opinia o osobie jest bardziej wiarygodna.

użytkownik usunięty
nudecroft

To prawda,ma charyzmę, a jej uroda jest oryginalna,widać włoskie pochodzenie Madonny.Ale brzydka moim zdaniem nie jest, choć miewałam wobec niej sprzeczne uczucia i kiedyś zostawiłam tu brzydki komentarz o niej,z którym teraz sama bym polemizowała.

Właściwie to Madonna jest piosenkarką a nie fotomodelką więc nie musi być piękna. Nie była też nigdy brzydka a była w sam raz i do dziś trzyma się nieźle.

nudecroft

Sukces Madonny leży głównie w odpowiednich łóżkach, przez które przeszła w młodości, w arogancji, w przebiegłości, w uporze oraz w wielkiej ambicji, bo przy takim braku naturalnego talentu trzeba mieć naprawdę dużo samozaparcia. Co do urody to faktycznie zawsze była jakaś taka obleśna, wyuzdana i aseksualna, ale jedno trzeba przyznać, zawsze miała piękne oczy i te oczy przekazała w genach także córce.

lalala

Obejrzyj sobie teledysk "The power of goodbye tam wyglądała świetnie no bardzo klimatyczny ten teledysk.

nudecroft

Jestem z tego pokolenia, że miałam możliwość obserwowania jej kariery jak i życia osobistego od początku. Obserwowałam na bieżąco jej twórczość, teledyski, metamorfozy i ewoluowanie stylu na przestrzeni lat więc nie trzeba mi tego przedstawiać i przekonywać do czegokolwiek bo mam wyrobione zdanie od wielu lat.

lalala

A no spoko, ja ma 39 lat i jestem z 1981 roku więc zdecydowanie mam w miarę dobry osąd co się tyczy Madonny.

nudecroft

Madonna jest nie do podrobienia. Ma w sobie to "coś". Przyciąga uwagę i nie jedna kobieta ze świata show biznesu jej zazdrości i chciała by być taka jak Madonna. Dla mnie jest królową popu. Już za życia stała się legendą.

furmann

Oczywiście nie neguję a nawet mogę się zgodzić a jej najlepszy teledysk to "Power of good bye" którego można słuchać bez końca.

nudecroft

jest ładna a ty sie chyba malo znasz

Metalowiec28

Nie twierdzę że jest brzydka bo nie jest ale to nie klasyczna piękność i nie każdemu odpowiada a mnie niekoniecznie.

nudecroft

jest bardzo ladna znam kilka ladnijeszych wokalistek ale ona jest wystarczajaco ładna

Metalowiec28

Każdy ma innych gust, A Madonna nie brzydka babka za młodu.

nudecroft

tu nie o gust chodzi tylko o prawde jeszcze po 50tce byla bardzo ladna teraz juz mniej ale dalej dobrze

Metalowiec28

To fakt ma taką urodę że może podobać się facetom. Obejrzyj sobie teledysk the Power of Good bye tam Madonna wygląda świetnie.

nudecroft

oglądalem ten teledysk kiedys co do tg 2 kom to nie byla prostytutką tylko fryzjerką

Metalowiec28

Nie wie ile w tym prawdy ale ponoć Madonna zaczynała jako prostytutka potem producenci odkryli jej talent muzyczny. Madonna nie miała nigdy wybitnego głosu ale to nic nie szkodzi bo Miała zawsze miała świetny repertuar.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones