Magdalena Cielecka

7,4
23 413 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Magdalena Cielecka

Chciałem powiedzieć, że lubię Magdalenę Cielecką, ale zastanawia mnie to dlaczego jedynym filmem(widzianym przeze mnie), w którym się nie rozbierała był Katyń. Czasami zaczynam myśleć, że tylko dlatego bo się rozbiera, gra jeszcze w filmach. ;)

kolossek

mnie też zawsze to zastanawiało. Gdzie się nie pojawia Cielecka, tam i scena rozbierana. Może już taki urok polskiego filmu...

kolossek

No no no wlasnie :D Jak widzę że Cielecka ma grać to już wiem, że będzie się rozbierać. Ogólnie dla mnie to szok że Wajda nie zrobił "specjalnej" sceny dla Cieleckiej :D

lain_coubert

tez sie śmialam że powinna latac nogo jescze w Katyniu ale ona mówila kiedys ze to nie jest dla niej problem bo to nie gra ona tylko postac

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
mizer

mnie to już irytuje :/ oglądam Trzeciego oczywiście w pierwszych 5 minutach Cielecka już nago .... ocb?

użytkownik usunięty
187

I co z tego? Najważniejsze jest chyba to jak w tym filmie zagrała, a trzeba przyznać, że mimo skromnego materiału stworzyła świetną kreację aktorską mało która polska aktorka byłaby w stanie to tak zagrać z jej pokolenia chyba żadna.

kolossek

Rozbiera się ,bo ma co pokazać. A ten komentarz o Katyniu, że powinna nago latać, jest niesmaczny.

gosia4

A może lubi się rozbierać? Niektórzy aktorzy lubią pokazywać swoje ciało, nie odczuwają wstydu, dla nich to po prostu narzędzie pracy ;]

kolossek

Nie zebym zalowal (:) ale fakt jest faktem, ze w takiej Samotnosci sieci tyle jej nagosci bylo niepotrzebne

kolossek

„Teraz dużo mówi się o przemocy wobec aktorek, przypadkach molestowania. Dziwi mnie trochę i wzbudza moje podejrzenia, gdy aktorka po 20 latach przypomina sobie, że producent położył jej rękę na kolanie, że ktoś proponował jej, żeby wpadła do niego do pokoju hotelowego” – powiedziała w wywiadzie dla miesięcznika „Twój Styl”.

Cielecka przyznała, że to ona decydowała, kiedy z propozycji skorzystać:

„Mnie także składano takie propozycje. I jeśli chciałam w tych pokojach zostawać, zostawałam. A jeśli nie – wychodziłam. Byłam dorosła. Biorę za to odpowiedzialność” – wyznała aktorka.

Nebelhexe669

chyba jedyna sprawiedliwa w tym temacie.

kolossek

Nadal się rozbiera, tylko nie jest to już dla widza przyjemne. brrrrr
Może na emeryturę? Bo oprócz ciała innych walorów aktorskich nie stwierdzono.

kolossek

Kiedy brak talentu to jedynym sposobem jego zamaskowania jest goła d..pa. ;-)

Chlor_3

nie mierz wszystkich swoja miarą

Olivier_Gruner

Meryl Streep jakoś nie musiała świecić golizną, aby przejść do historii kinematografii natomiast o Cieleckiej nikt nie pamięta nawet gdyby w każdym filmie chodziła cały czas nago.

Chlor_3

M.Streep nie ma takiego ciałka i fajnych piersi zeby swiecic golizną. I nie jest osobą z fajnym głosem ,sexownym jak Cielecka ale widac nie dla kazdego. Jak ktos kiedys madry powiedział: Zeby wszyscy ci co nie znaja angielskiego wiedzieli o czym spiewaja piosenki a nie wpadalo im tylko rytmicznie w ucho ,bąć trącilo ladnym brzmieniem to by wiedzieli ze duza wiekszosc tych piosenek to kiepskie disco polo .

użytkownik usunięty
kolossek

E tam u nas to co druga aktorka się rozbiera w filmach

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones