Maggie Gyllenhaal

Margaret Ruth Gyllenhaal

7,4
12 937 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Maggie Gyllenhaal

Gra w całkiem dobrych filmach i nie radzi sobie aż tak źle, ale nie przepadam za nią. Jest bardzo irytująca i nie wiem sama dlaczego. Coś w niej jest, co sprawia, że mam ochotę wyłączyć film, kiedy pojawia się na ekranie.

infermo

coś w tym jest!

infermo

Skoro jej nie lubisz to po co się pchasz na jej stronę, tylko po to, żeby o tym poinformować? Ok, kończę, bo Twoja wypowiedź i tak jest dość kulturalna w porównaniu do wielu innych, niestety. Pozdrawiam

rockman80

"Skoro jej nie lubisz to po co się pchasz na jej stronę...".
Chociażby dlatego, żeby wyrazić opinię na temat tej pani - z racji wykonywanego zawodu - osoby publicznej. Słyszałeś o wolności słowa? Nie narzucaj więc "infermo" na jaki bądź też czyj temat może się wypowiadać, a na jaki/czyj nie! Swoją drogą podzielam opinię "infermo" co do Maggie. Jest ona strasznie irytująca. Pozdrawiam.

infermo

Pewnie właśnie ma coś, co działa w dwie strony.
U mnie to co w niej jest właśnie działa na mnie wprost przeciwnie :)

użytkownik usunięty
infermo

a mnie właśnie oczarowała, bardziej nie lubię aktorek pokroju Nicole Kidman czy Salma Hayek, są sztuczne i bez wyrazu.

infermo

Takie kobiety denerwują i drażnią tylko inne kobiety... gdzie w tym wieku potrafią wyglądać dużo lepiej niż wiele nastoletk, nie mówiąc już o kobietach dojrzałych...

dkubien

no tak, bo na bank zawsze chodzi o zazdrosc...

infermo

oglądam ją właśnie w serialu Deuce i nie wiem jak to możliwe, że na różnych portalach czy w mediach, określają ją jako "niesamowitą, powalającą piękność"......... Wiem, że powszechną praktyką w mediach, jest wyolbrzymianie urody znanych aktorek czy celebrytek (jak Kristen Steward - normalna dziewczyna niebrzydka dziewczyna ale nie mega-kanon piękna!!! ) z nieznanych mi powodów, ale tutaj to chyba przesada. Dzisiaj, w ten pochmurny i deszczowy dzień widziałem z setkę Polek na mieście, które przewyższały ją urodą o lata świetlne.

dewille

Powalająca piękność?! Boże Ty mój! ...w którym miejscu?! Jest okropnie brzydka... i te jej naleśnikowate piersi... bleee... Też całkowicie irracjonalnie mnie irytuje... Nie chodzi o tę szpetotę tylko o coś nieuchwytnego...

lukasbo

Popatrz w lustro, tam to dopiero zobaczysz "piękność".

lukasbo

Matko. Ręce opadają. Co za jad.

lukasbo

A ciebie pewnie porównują do korniszonka.

dewille

Jakim trzeba być zaciętym chamem, żeby już stąd przeskoczyć na forum Przedszkolanki i głosić niestrudzenie o kiepskiej urodzie M. Gyllenhaal buhaha. Jak drażnią cię mniej atrakcyjne dla ciebie kobiety, to może zgłoś się po pomoc, psychoterapia w sam raz.

infermo

no właśnie coś w niej jest ale u mnie ona działa tak że chcę ją jeszcze więcej oglądać.

infermo

Mam to samo, jej twarz mnie irytuje i koniec

infermo

miałem podobnie, ale po tym filmie już nie :)
Przypadek Harolda Cricka

infermo

A ja ją uwielbiam. Ma to coś w sobie, ma twarz której się nie zapomina i na szczęście, mimo skończonej 40stki nie próbuje tej twarzy "naprawiać" . Dla mnie to jest właśnie piękno - świadomość że nie pasuje się do współczesnych kanonów i wymogów z pełną akceptacją siebie i przemianą swoich "wad" na zalety.

whitestripes_333

Otóż to! I w the Deuce bardzo dokładnie widać jej niedoskonałości, którymi widocznie się nie przejmuje. Uwielbiam jej grę aktorską i te oczy, które czasami wyrażają więcej, niż słowa.

przyczajjka

Dokładnie, pi*przyć te hollywoodzkie, ponaciągane kanony piękna, wszystkie spod jednego skalpela. Komuś się nie podobają zmarszczki i worki pod oczami 40letniej kobiety - docenianej za swoje umiejętności aktorki to niech na nią nie patrzy.

infermo

też mam takich aktorów- Vin Diesel, Kożuchowska, no i Maria Seweryn (ta to chyba została zmuszona do aktorstwa).

Muwistar

Kożuchowska ma jeszcze jakąś mimikę twarzy? Bo ostatnio jak ją widziałam to wyglądała jak ponaciągana 20stka.

infermo

Tak samo. Tez mnie irytuje. Ma takie usposobienie, twarz. Choc to siostra dobrego aktora :)

infermo

Mam co do niej takie same odczucia. Podobnie odbieram Emmę Stone i Anne Hathaway ( chociaż ją oglądam chętnie tylko w Diabeł ubiera się u Prady)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones