Maja Frykowska

Agnieszka Frykowska

3,7
130 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Maja Frykowska

Zastanawiam sie co ona czuje, czytajac to co ludzie o niej wypisuja? Ja bym sie zaszyl w norze i wyszedl po kilku dekadach. Ze wstydu. Czy ona nie ma ambicji i honoru? Az takie parcie na szklo? Za wszedlka cene? Żenada...

Juvenal

Nic nie czuje. To są ludzie tego typu że plujesz im w mordy, a oni twierdzą że pada deszcz.

Sanderus

Nie bądź taki pewny, pamiętaj że jej ojciec wbił sobie nóż w brzuch i podejrzewam że prędzej czy później cały nasz kraj przyczyni się do jej końca. Ciekawe co wtedy będziecie mówić, z nieczystym sumieniem.

HiFtc

Z nieczystym sumieniem?? Hehehehehe. Jeżeli chodzi o mnie to ona może nawet popełnić samobójstwo z łuku.

Sanderus

zastanawiam sie gdzei wy macie uczucia ludzie.

agnieszka_f_

Właśnie nie mają, w tym problem. Niestety bigoteria ciągle dominuje w polskim społeczeństwie.

agnieszka_f_

Osoba publiczna powinna sie liczyc z krytyka pod kazda postacia. Jesli ktos nie moze jej zniesc nie powinien pokazywac sie publicznie.

Agnieszka/Maja zamiast szokowac swoim zachowaniem powinna przestac sprzedawac swoje zycie prywatne/intymne bo to prowadzi do niecheci. Chodzila do szkoly aktorskiej, super, niech teraz pokaze sie z innej strony.

Przepraszam ale uwazam ze jej ludzie od PR to skonczoni idioci, a ona robi blad zycia zatrudniajac takich osobników.

Uzalezniony

Problem w tym, że ona nic nie potrafi, a chce być znana. Maja to wyjątkowo głupia osoba - czytałeś lub słyszałeś kiedyś jej wypowiedzi? A po tej jej całej szkole aktorskiej nadal gra jak uczniak, po prostu nie umie grać.

boolion

Zgadzam sie ze ona glupio mówi i glupio robi ale to wszystko da sie zmienic. Nie mam zamiaru jej do nikogo porównywac ale Marlyn Monroe tez nie miala szkoly aktorskiej (chodzila na kursy u Strassberga i Kazana ale to raczej bardziej prywatnie). Ona miala madrych ludzi którzy pracowali na jej wizerunek. Aktorka musi byc charakterystyczna, musi sie czyms wyrózniac z grupy szarych aktoreczek które nigdy nic nie zagraja.

Maja/Agnieszka wybrala raczej droge skandalistki która raczej ja niszczy niz jej pomaga ale zauwaz jedna rzecz, kazdy ja zna, kazdy wie co ona zrobila i to jej daje kase. Ludzie ja ogladaja bo dzieki niej podnosza sobie samoocene cos na zasadzie "Jestem o wiele lepszy od Frytki". To jest marketing, a nie sztuka.

Uzalezniony

No tak, ale co chcesz mi powiedzieć? Domyślam się, że ona trochę kasy zarobiła na tym swoim "byciu", choć wątpię, by były to duże sumy. Nie jestem wyznawcą kultu szkół aktorskich. Jest wielu świetnych aktorów bez szkół. Maja i ze szkołą, i bez, jest aktorskim antytalentem. Ona gra gorzej niż przeciętna osoba, bo przeciętna osoba ma w sobie więcej autentyczności. Z Frykowskiej bije po gałach próżność. Ona aktorką chce być tylko po to, by o niej mówiono. Po kilku latach zauważyła, że donikąd nie dojdzie będąc szmatą, więc zaczęła zgrywać damę. Tu też klapa, bo słoma jej z butów wyłazi na każdym kroku.

Mówisz o Marilyn. Ona miała niesamowitą urodę I WDZIĘK jak na swoje czasy. Majka po operacji nosa wygląda w porządku (tak samo jak miliony Polek wyglądają w porządku), ale wdzięku nie ma za grosz. Odpycha mimiką, głosem, ruchami...

DZIWKA

Uzalezniony

jak można porównać Frytkę do Marylin Monroe??!!! :(((

tweety77

no właśnie przeciez Monroe to pasztet

maciekb80

a Fryta to co niby??

tweety77

babeczka jak się patrzy.

maciekb80

no chyba nie lałeś ;)

tweety77

no chyba

Juvenal

a kogo obchodzi co czuje.. kogo obchodzi czy to to zyje czy nie...

michostr86

Dobre haha.Krótko,zwięzle i na temat.

Juvenal

dlaczego napisałeś dwa razy to samo w temacie i w opisie???

Juvenal

Idź trollować gdzie indziej dziecko.

Juvenal

taka osoba jak frykowska nie ma za grosz wstydu, honoru i za wszelką cenę chce być sławna. no naprawdę musi mieć "silny" charakter. Po tej "rzezi" u Cejrowskiego myślałam, że się załamie i skończy tą swoją żałosną karierę a tu proszę jak się rozkręca.
nie ma dla niej żadnego usprawiedliwienia, tak ją wychowali rodzice i taka jest

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Marik1234

Za tekst o gwałceniu 12-sto latki przez ojca ktoś ci powinien wybić zęby, buraku. Wyskacz z takim tekstem poza netem, troglodyto. Też nie lubię Frytki, bo to intelektualne dno, ale bez przesady...

yossarian84

Trochę przytrollowałem, ale prawda jest taka że Frytka ma parcie na szkło.

Juvenal

Po co napisałeś pod tematem to samo co w temacie????? słucham.

Juvenal

zgadzam sie z osobami twierdzącymi że jak się nic nie umie, i zaczyna w taki sposob jak ona, robiąc kolejne GLUPOTY to jak maja jąludzie oceniac? Moze byc wspaniala osoba ale media wykreowaly ją na skonczoną idiotkę ktora zrobi wszystko byle znow o niej mowiono. Wcale nie musi byc taka osoba, ale za mądra tez raczej nie jest pozwalajac dalej na takie ekscesy w mediach. Nie nadaje sie na osobe publiczną jest posmiewiskiem i chyba jej z tym dobrze skoro nie ulotnila sie tylko dalej w to brnie:/

dzikudzina

ps. oczywiscie bycie rozpoznawalnym to baaardzo wymagające zadanie-wszyscy czyhają na Twoj błąd;P

PS2- na tym zdjeciu to chyba wiecej photoshopa niż jej samej....ona ma przecietna twarz a tu jakas lala ito tez utwierdz w jej głupocie:/

dzikudzina

Na wikipedi pisze że mieszka teraz w Szwajcarii i jest w związku z jakimś milionerem, kolejny dowód na to jaki ten świat jest niesprawiedliwy.
ps. Na zdjęciu z Wiki wygląda nawet ładnie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones